حضور اسکارلت جوهانسون در «The Psychopath Test»

نویسنده:

۰۵:۲۸:۵۷


فیلم «تست بیمار روانی» اقتباسی از کتابی به همین نام، نوشته «جان رانسون» است و بر این موضوع که یک نفر از هر صد نفر یک بیمار روانی است، تمرکز می‌کند؛ رانسون در این کتاب به بررسی چگونگی تشخیص بیماری و درمان بیماران روانی، از جمله درمان‌های غیر معمول و غلطی که در گذشته انجام می‌شد می‌پردازد. کتاب «تست بیمار روانی» در سال 2011 منتشر شده‌است.

کریستین گور فیلمنامه فیلم را بر اساس کتاب «تست بیمار روانی» خواهد نوشت و برایان گریز به همراه جِی روچ(کارگردان)، فینولا دویر و آماندا پوسی تهیه و تولید آن را بر عهده گرفته‌اند.
جوهانسون بازی نقش اصلی در فیلم پرفروش «لوسی»(محصول سال 2014 استودیو یونیورسال به کارگردانی لوک بسون) را بر عهده داشت و فیلم‌های بعدی که او در آن‌ها دیده می‌شود «انتقام جویان: عصر اولتران»( Avengers: Age of Ultron) و «درود بر سزار!»(Hail Caesar!) با بازی جرج کلونی و ساخته برادران کوئن هستند.

جِی روچ که برای کارگردانی این فیلم انتخاب شده، به تازگی کارگردانی فیلم «The Campaign» و قسمت اول مجموعه «The Brink» شبکه اچ.بی.او را بر عهده داشته است. فیلم جدید او «Trumbo» با بازی برایان کرانستون(ستاره مجموعه Breaking Bad)، ال فنینگ(ملفیسنت)، دایان لِین و هلن میرن که در مرحله پس تولید است، در سال جاری اکران می‌شود.

 

برگرفته از
اسکارلت جوهانسون
لینک کوتاه