با این سینی، هرگز رنگ نمی‌چکد! + ویدیو

نویسنده:

۱۰:۲۰:۵۰

مطمئنا رنگ‌آمیزی نباید تا این حد سخت و طاقت‌فرسا باشد. پاک کردن قطره‌های رنگی که در حین رنگ آمیزی روی کف منزل چیکده، کار دشواری است. Ben Mayberry، پیمانکاری که حالا مخترع شده، یک ابزار ساده و جدید اختراع کرده که Paint Handy نام دارد. این ابزار از چکیدن قطره‌های رنگ جلوگیری می‌کند.

حتما با خود می‌گویید، چگونه؟  چند سال پیش Meyberry متوجه شد زمانی که رنگ روی سطحی می‌ریزد که از جنس میکروفایبر است، همان‌جا باقی می‌ماند. فیبرها رنگ را در یک جا ثابت نگه می‌دارند، حتی اگر شما آن سطح را سرو ته کنید. با استفاده از میزان کافی از رنگ و میزان درست از سطح مورد نظر، شما یک صفحه رنگ ضد ریختن دارید.
البته ظرفیت این سینی زیاد نیست؛ اما میزان رنگی که در خود نگه می‌دارد، شما را متعجب خواهد ساخت. کافی است ویدئوی زیر را تماشا کنید.

همچنین Mayberry اظهار داشت که یک سری تغییرات در طراحی Paint Handy باعث می‌شود که کاربرد آن آسان‌تر شود. علاوه بر این، یک بند در قسمت پشت این سینی وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد دست خود را پشت سینی بگذارید و آن را به راحتی استفاده کنید. همچنین لازم نیست که پس از هر بار استفاده، این سینی را تمیز کنید. کافی است آن را داخل یک کیسه در بسته مختص فریز بگذارید. بدین طریق رنگ روی آن خشک نمی‌شود و تا زمان اتمام پروژه رنگ‌آمیزی می‌توانید از آن بهره ببرید.

Mayberry برای آغاز تولید گسترده این سینی، یک کمپین Kickstarter راه‌اندازی کرده است. اگر این پروژه به بودجه مورد نظر خود یعنی 30 هزار دلار دست یابد، احتمالا در اوایل ماه آوریل این ابزار در بازار ارائه خواهد شد.


 
برگرفته از
سینی رنگ
لینک کوتاه

دیدگاه