ایوان مک‌گرگور کارگردانی «پاستورال آمریکایی» را بر عهده گرفت

نویسنده:

۰۹:۱۰:۲۳

مک گره‌گور خود نیز در این فیلم در کنار جنیفر کانلی و  داکوتا فنینگ بازی می‌کند. او در مورد این فیلم گفت: "این که بتوانم با شرکت لِیک‌شور بر روی فیلمی بر اساس رمان مبهوت کننده پاستورال آمریکایی کار کنم، امتیاز فوق العاده‌ای است. من برای سال‌ها در آرزوی کارگردانی بوده‌ام و صبر کرده‌ام تا داستانی را که مرا جذب کند پیدا کنم، و در این فیلمنامه من آن داستان را پیدا کردم."

مدیر اجرایی کمپانی لِیک‌شور تام روزنبرگ اضافه می‌کند: "استعداد ایوان مک گر‌گور تنها در بازیگری نیست و ما از این که با او کار می‌کنیم و او در مورد کارگردانی و ساخت فیلم پاستورال آمریکایی به اندازه ما مشتاق است، بسیار هیجان زده‌ایم."
فیلمنامه اقتباسی این فیلم توسط نویسنده فیلمنامه «وکیل لینکلن»(The Lincoln Lawyer) جان رومانو نوشته شده و فیلمبرداری آن در ماه سپتامبر در پیتزبورگ آغاز خواهد شد.

ایوان مک گرگور 43 ساله و متولد اسکاتلند است. از مهم‌ترین نقش های او می‌توان به بازی در نقش رنتون در فیلم رگ یابی و اوبی‌وان کنوبی در در سه گانه جنگ ستارگان اشاره کرد. در سال ۱۹۹۷ مجله امپایر او را در میان صد بازیگر برتر تارخ در رتبه سی و ششم قرار داد.

پاستورال آمریکایی که برنده جاییزه پولیتزر نیز شد، داستان یک قهرمان افسانه‌ای سابق دبیرستان است که زندگی فوق العاده و تمام عیارش با همسر زیبایش هنگامی دخترشان دست به عملیات تروریستی سیاسی می‌زند از هم می‌پاشد.

 

برگرفته از
پاستورال آمریکایی
لینک کوتاه