«بیگانه» جدید ساخته می‌شود

نویسنده:

۱۱:۵۷:۵۲


فیلم جدید مجموعه علمی-تخیلی «بیگانه» که هنوز عنوانی ندارد، داستانی جدا از «پرومتئوس 2» که توسط کمپانی فاکس در حال ساخت است، خواهد داشت. کارگردانی «پرومتئوس 2» را ریدلی اسکات بر عهده دارد.

نیل بلام‌کمپ که فیلم «بخش 9»(District 9) و فیلم جدید کمپانی سونی «Chappie» را کارگردانی کرده، برای ماه‌ها در مورد فیلم جدید «بیگانه» صحبت می‌کرد اما چندی پیش اعلام کرد که ممکن است این پروژه که قرار بود بازیگر کهنه کار آن سیگورنی ویور بار دیگر در آن به ایفای نقش بپردازد کنسل شود.

اما روز چهارشنبه بلام‌کمپ بر روی اکانت اینستاگرام خود در پستی اعلام کرد: "فکر کنم فیلم جدید بیگانه به صورت رسمی فیلم بعدی من باشد." اینکه ویور در این فیلم بازی خواهد کرد یا نه، هنوز مشخص نیست. به گزارش منابع داخلی، فیلم جدید بیگانه سال‌ها بعد از «پرومتئوس» اتفاق می‌افتد؛ ریدلی اسکات تهیه کنندگی هر دو فیلم را از طریق کمپانی تولید فیلم خود «اسکات فری» بر عهده گرفته است.

فیلم «پرومتئوس» هم توسط کمپانی فاکس توزیع شد و داستان آن، تقریبا بر اساس مجموعه بیگانه نوشته شده است؛ این فیلم سه بعدی در جهان فروشی معادل 400 میلیون دلار داشت اما نقدهای چندان مثبتی را جذب خود نکرد. کمپانی فاکس امیدوار است که بلام‌کمپ 35 ساله که متولد آفریقای جنوبی است، بتواند جانی تازه به مجموعه بیگانه ببخشد.

 

برگرفته از
Alien
لینک کوتاه

دیدگاه