فروش بیش از دویست هزار بلیت‌ جام جهانی برزیل در هفت ساعت

نویسنده:

۰۹:۵۶:۱۳


سایت فیفا که برای مرحله اول فروش بلیت، یک میلیون و صد هزار بلیت در نظر گرفته بود با استقبال گسترده هواداران فوتبال در سراسر جهان مواجه شد.

در این مرحله که اولویت خرید با کسانی بود که زودتر برای خرید اقدام کنند، برزیلی‌ها بیش از ٦٠ درصد بلیت‌ها را خریدند. پس از هواداران برزیل، به ترتیب آمریکا، استرالیا، انگلستان و آرژانتین بیشترین تعداد بلیت‌ها را خریداری کردند.

در مرحله اول، بیش از شش میلیون تقاضا برای خرید بلیت‌های جام جهانی در وب سایت فیفا به ثبت رسید و فیفا تصمیم گرفت با توجه به حجم زیاد تقاضا، به طور اتفاقی بین متقاضیان قرعه کشی کند.

پس از قرعه کشی فیفا، هشتصد و نود هزار بلیت جام جهانی با قرعه کشی به هواداران متقاضی فروخته شد، در این میان هواداران برزیلی موفق به خرید بیش از هفتاد درصد این بلیت‌ها شدند.

تیری ویل، رئیس بخش فروش بلیت فیفا درباره تقاضای گسترده برای خرید بلیت های جام جهانی برزیل گفته است: "همان طور که پیش بینی می‌کردیم، حجم تقاضا بر خرید بلیت بی نظیر بود. تقریبا چهار برابر مرحله اول درخواست خرید داشتیم. با وجود تعداد زیاد متقاضیان و انتظار برخی از آنها برای خرید بلیط سیستم فروش به خوبی کار کرد."

مرحله نهایی فروش بلیت هر ٦٤ بازی جام جهانی ٢٠١٤ برزیل، پس از قرعه کشی نهایی این رقابت‌ها در ٨ دسامبر آغاز خواهد شد، در این مرحله برای هر تیم در هر مسابقه‌ ٨ درصد از کل بلیت‌های آن ورزشگاه در نظر گرفته شده است.

قرعه کشی جام جهانی برزیل روز جمعه ٦ دسامبر برگزار خواهد شد.

منبع: BBC

برگرفته از
جام جهانی برزیل
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه