چه چیزی درون جعبه قرار دارد؟

نویسنده:

۰۷:۳۹:۲۳

شرکت موتورولا از رونمایی محصولی هیجان‌انگیز در روز ۲۵ فوریه خبر داد و گفت مشخصات این محصول را پس از هدیه جعبه‌های حاوی این محصول به خبرنگاران حاضر در نشست، اعلام خواهد کرد.
با این حال ما می‌توانیم حدس بزنیم که درون این جعبه‌ها چه چیزی خواهد بود. آیا آپدیتی برای ساعت هوشمند Moto 360 است؟ آیا یک گوشی جدید موتورولا ارائه خواهد شد؟ یا کلاً یک محصول متفاوت خواهد بود؟ آیا این شرکت می‌خواهد به جمع فیس‌بوک، مایکروسافت، سامسونگ و دیگران بپیوندد و وارد بازار واقعیت مجازی شود؟ مطمئناً طی چند روز آینده می‌فهمیم که داخل جعبه چیست؟

اگر می‌خواهید کارآگاه‌بازی در بیاورید و حدس‌های قوی‌تری بزنید، پس بیانیه موتورولا در این رابطه را در زیر بخوانید:
«شرکت موتورولا هفته آینده یک مراسم معرفی هیجان‌انگیز برگزار خواهد کرد و از شما می‌خواهد که در ردیف اول بنشینید. بهترین بخش این مراسم چیست؟ شما می‌توانید انتخاب کنید که کجا و چه زمانی می‌خواهید آن را تجربه کنید. هر چیزی که نیاز دارید، داخل یک جعبه جای می‌گیرد، جعبه‌ای که روز چهارشنبه دم در به شما خواهیم داد».

این روزها معنی دقیق «هیجان‌انگیز» چیست؟ آیا منظور یک سری بند جدید برای Moto 360 است؟ اشاره به ردیف جلو و انتخاب مکان و زمان تجربه، ظاهراً به چیزی اشاره دارد که به سرگرمی و واقعیت افزوده مربوط است؛ اما در حال حاضر نمی‌توان به طور قطعی اظهارنظر کرد. باید تا روز چهارشنبه منتظر بمانیم و ببینیم که چه چیزی درون جعبه قرار دارد.

 

برگرفته از
Moto 360
لینک کوتاه

دیدگاه