Kanye West در حال ساخت یک بازی ویدیویی است

نویسنده:

۱۱:۴۹:۰۹

West در مصاحبه‌ای در برنامه رادیویی Power 105.1’s The Breakfast Club در مورد آلبوم جدید و همکاری‌اش با کمپانی آدیداس توضیح می‌داد که به طور خلاصه اشاره کرد در حال کار بر روی یک بازی ویدیویی بر اساس یکی از ترانه‌هایش است.

او در مورد این توضیح داد:"در حال حاضر درگیر یک بازی ویدویی بر اساس ترانه جدید Only One هستم و داستان بازی در مورد مادرم است که از دروازه‌های بهشت می‌گذرد و شما باید او را بردن به سمت روشنایی، به بالاترین دروازه‌های بهشت برسانید. الان 6 ماه از زمانی که کار بر روی این بازی را آغاز کردیم، می گذرد."
ترانه Only One که موزیک ویدیو آن توسط Spike Jonze کارگردانی شده است، توسط Kanye West به مادرش که در سال 2007 میلادی فوت کرد، تقدیم شده است.

این خواننده هیچ صحبتی از پلتفورم‌های بازی و یا اینکه چه استودیو یا فردی در ساخت بازی با او همکاری می‌کند، به میان نیاورد. اگر این بازی مختص تلفن‌های هوشمند باشد، در این صورت Kanye West رقابت سختی با همسر خود، Kim Kardashian، خواهد داشت، چرا که تخمین زده می‌شود پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی Kim Kardashian: Hollywood در سال گذشته به مرز 200 میلیون دلار رسیده است.
 

 

برگرفته از
Kanye West
لینک کوتاه

دیدگاه