وقفه در فیلمبرداری «مأموریت غیر ممکن ۵»

نویسنده:

۱۲:۵۸:۵۱

«مأموریت غیر ممکن 5» که آخرین فیلم با بازی تام کروز در این مجموعه است، 31 جولای اکران می‌شود و این در حالی است که اکران این فیلم در اصل برای کریسمس و پنج ماه عقب‌تر برنامه ریزی شده بود. اما به گزارش هالیوود ریپورتر، تولید و فیلمبرداری این فیلم در لندن متوقف شده تا کارگردان آن کریستوفر مک کوآری برای اصلاح پایان فیلم فرصتی دوباره پیدا کند.

در حالی که یکی از منابع به هالیوود ریپورتر می‌گوید که مک کوآری در حال تقلا کردن برای ارائه پایانی قابل قبول است، منبعی داخلی از کمپانی پارامونت می‌گوید: "تام(کروز) وکریس تصمیم گرفتند کمی از پروژه فاصله بگیرند تا پایان فیلم را که از نظر آن‌ها خوب بود، به عالی تبدیل کنند." کریستوفر مک کوآری بر روی اکانت توییتر خود اعلام کرده که فیلمبرداری تمام نشده و این وقفه کوتاه تنها برای این است که فیلم پایانی عالی داشته باشد.

کمپانی پارامونت هیچ تغییری را در تاریخ اکران فیلم اعلام نکرده و این موضوع احتمالا نشان دهنده آن است که توقف در تولید بلند مدت نخواهد بود. این استودیو در زمان فیلمبرداری «World War Z» که برد پیت در آن بازی می‌کرد با مشکلات زیادی مواجه و مجبور شد تا تاریخ اکران فیلم را به دلیل فیلمبرداری‌های مجدد برای ماه‌ها عقب بیندازد.

سخنگویی از استودیو پارامونت چندی پیش گفت که در «مأموریت غیر ممکن5» بار دیگر تام کروز را نقش «ایتان هانت»-که حالا دو دهه از زندگیش بعد از اولین حضورش در سال 1996 گذشته-می‌بینیم.
«مأموریت غیر ممکن 5»  توسط تام کروز، استودیو پارامونت و استودیوی تولید جی.جی آبرامز که همگی تولید فیلم‌های قبلی را نیز بر عهده داشتند، تهیه و تولید می‌شود. فیلم قبلی مجموعه «مأموریت غیر ممکن» که «مأموریت غیر ممکن: پروتکل شبح» نام داشت، در سراسر جهان به فروشی معادل 700 میلیون دلار دست پیدا کرد و به پرفروش‌ترین فیلم تام کروز تا به حال تبدیل شد.
 

برگرفته از
مأموریت غیر ممکن ۵
لینک کوتاه

دیدگاه