خشنودی استیون هاوکینگ از موفقیت ادی ردمین در مراسم اسکار

نویسنده:

۰۵:۵۰:۱۴

استیون هاوکینگ، فیزیکدان مشهور بر روی صفحه رسمی فیس بوک خود نوشت: "به ادی ردمین که جایزه اسکار را برای بازی در نقش من در فیلم «نظریه همه چیز» دریافت کرد، تبریک می‌گویم؛ ادی کارت عالی بود، من به تو افتخار می‌کنم."

ادی ردمین در هنگام دریافت جایزه اسکار و ادای سخنرانی‌اش، جایزه‌اش را به تمامی کسانی که مانند هاوکینگ با بیماری ALS دست و پنجه نرم می‌کنند، تقدیم کرد. او گفت: "من می‌دانم که بسیار انسان خوش شانسی هستم؛ این جایزه اسکار را به تمامی کسانی که در سراسر جهان با بیماری ALS می‌جنگند تقدیم می‌کنم. این جایزه به خانواده‌ای خاص تعلق دارد و من محافظ آن خواهم بود و به همه شما قول می‌دهم که از آن مراقب خواهم کرد."

فیلم «نظریه همه چیز» داستان زندگی استیون هاوکینگ جوان و تلاش و تقلای او برای مبارزه با شرایط رو به انحطاطش است. در این فیلم همچنان به رابطه هاوکینگ با همسر سابقش «جین وایلد» که فلیسیتی جونز نقش او را بازی می‌کند، اشاره می‌شود. هاوکینگ چندی پیش و در هنگام اکران فیلم گفته بود که او از بازی واقع گرای ردمین بسیار تحت تأثیر قرار گرفته و حتی در چندین صحنه او را به جای خود اشتباه گرفته است.

ادی ردمین در مراسم شب گذشته آکادمی اسکار که در لس آنجلس برگزار شد، رقبای سرسختی چون بندینکت کامبربچ(بازی تقلید)، بردلی کوپر(تک تیرانداز آمریکایی) و استیو کارل(فاکس کچر) را کنار زد تا تندیس طلایی اسکار را از آن خود کند.
 

برگرفته از
استیون هاوکینگ
لینک کوتاه

دیدگاه