نمایش کادیلاک CT6 در تبلیغ مختص مراسم اسکار

نویسنده:

۰۶:۲۶:۱۷

این اتومبیل کادیلاک که در حال حاضر با نام CT6 شناخته شده است؛ در تبلیغ مختص مراسم اسکار سال ۲۰۱۵ نمایش داده شد. ما تمام فیلم تبلیغاتی معرفی این اتومبیل را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید. این تیزر «The Daring: No Regrets» به معنای «جرأت: بدون پشیمانی» نام دارد.

در آغاز این تیزر تبلیغاتی که به همراه سه تیزر دیگر از این کمپین به نام Dare Greatly در مراسم اسکار نمایش داده شد، تعدادی از چهره‌های سرشناس از دنیای مد، اقتصاد، فناوری و فیلم نمایش داده می‌شود و شروع به کار آن‌ها را با موفقیت‌های اعجاب‌انگیزشان مقایسه می‌کند. در همین لحظه CT6 وارد می‌شود.

در همین حال این سؤال نمایش داده می‌شود که «چگونه یک تولیدکننده اتومبیل که ۱۱۲ سال قدمت دارد، جرأت می‌کند خود را از نو بسازد؟» سپس یک CT6 سفیدرنگ نمایان می‌شود و به آرامی از خیابان عبور می‌کند. این اتومبیل، بزرگ و پهن است که از مشخصه‌های کاملاً متناسب کادیلاک آمریکایی است. این اتومبیل تکامل شکوهمندی از آخرین سبک CTS را به همراه ویژگی بارز چراغ‌های جلو و گریل کادیلاک، به نمایش می‌گذارد.

این ویدئوی تبلیغاتی را تماشا کنید و نظر خود را چه در مورد تیزر تبلیغاتی و چه در مورد اتومبیلی که در آن نقش‌آفرینی می‌کند، برای ما در بخش نظرات بنویسید.
 

 
برگرفته از
Cadillac CT6
لینک کوتاه

دیدگاه