کسب جایگاه اول توسط مرسدس AMG

نویسنده:

۱۱:۴۷:۳۷

از خوانندگان مجله خواسته شده بود خودروی اسپرت مورد علاقه خود را از میان 143 خودرو انتخاب نمایند. رای خوانندگان دو مدل از خودروهای AMG مرسدس را به عنوان خودروی اسپرت سال تعیین کرد. نمونه اولیه مرسدس CLA 45 AMG در گروه خودروهای خانوادگی کوچک به عنوان خودروی برتر برگزیده شد و اصطلاحا اولین خودرویی بود که از خط پایان مسابقه گذشت، و مرسدس AMG GT S در گروه خودروهای سوپر اسپرت با تولید انبوه اول شد و پرچم خود را بالا برد.
مدل ویژه نمونه اولیه مرسدس CLA 45 AMG که برای مدت محدودی در دسترس است با ظاهر جذاب و موتور 4 سیلندر خود که 265 کیلووات (معادل 360 اسب بخار) قدرت دارد و همچنین عملکرد مسابقه ای آن با سیستم درگیر کردن 4 چرخ روی جاده (اصطلاحا سیستم 4MATIC AMG all-wheel مرسدس- بنز) تمامی خوانندگان این مجله را مجذوب و طرفدار خود کرده است.
GT S که یک سیر تکاملی داخلی برای AMG محسوب می شود با طراحی موتور آن که در نیمه جلویی شاسی خودرو قرار گرفته و بدنه آلومینیومی سبکش یک زمینه ساز عالی برای تجربه رانندگی با قدرت دینامیکی بالای این خودرو می باشند. موتور 4 لیتری 8 سیلندر دو توربو AMG با دو نوع  مختلف دسته بندی می شود که نوع قوی تر آن قدرتی معادل 375 کیلووات یا 510 اسب بخار برای عملکرد ذاتی مسابقه ای GT S تولید می کند.
برگرفته از
AMG GT S
لینک کوتاه

دیدگاه