لئونارد نیموی افسانه مجموعه «پیشتازان فضا» بستری شد

نویسنده:

۰۸:۰۴:۱۷

به گزارش تی.ام.زد لئونارد نیموی که در میان طرفداران پیشتازان فضا یکی از افسانه‌های این مجموعه است، روز پنج شنبه 19 فوریه به مرکز درمانی یو.سی.ال.ای در لس آنجلس منتقل شد. این بازیگر 82 ساله برای بازی در نقش «آقای اسپاک» در این مجموعه علمی-تخیلی شناخته شده است و در ماه‌های گذشته، چندین بار به بیمارستان منتقل شده است.

سال گذشته او فاش کرد با این که 30 سال پیش کشیدن سیگار را ترک کرده، از بیماری مزمن ریوی رنج می‌برد. نیموی اخیرا در حالی که به شدت ضعیف شده و با کپسول اکسیژن و با صندلی چرخدار حرکت می‌کرد، در فرودگاه جی.اف.کندی دیده شده بود. سخنگویی از طرف این بازیگر اعلام کرده که آن‌ها هیچ پاسخی در مورد وضعیت او به رسانه‌ها نخواهند داد.

لئونارد نیموی از سال 2011 دیگر در هیچ یک از همایش‌های «پیشتازان فضا» شرکت نکرده است، اما با این حال او بازی در نقشی کوتاه در فیلم «پیشتازان فضا: به درون تاریکی»(محصول سال 2013) را بر عهده گرفت و در چند قسمت از مجموعه‌ی علمی تخیلی «Fringe» نیز به عنوان بازیگر مهمان ظاهر شد.

لئونارد نیموی بازی در نقش «اسپاک»، شخصیت فضایی و گوش نوک تیز محبوب مجموعه «پیشتازان فضا» را از سال 1966 بر عهده داشته و تنها بازیگر از مجموعه اصلی پیشتازان فضا است که در بازسازی دوباره جی.جی. آبرامز از این مجموعه حضور پیدا کرده است.
 

برگرفته از
پیشتازان فضا
لینک کوتاه

دیدگاه