«بیگانه» جدید، دو فیلم قبلی را نادیده می‌گیرد

نویسنده:

۰۶:۱۸:۲۲

نیل بلام‌کمپ که مشغول کار بر روی فیلمنامه فیلم جدید از مجموعه «بیگانه» است، می‌گوید که این فیلم وقایع فیلم‌های «بیگانه 3»(محصول سال 1992) و «بیگانه: رستاخیز»(محصول سال 1997) را نادیده خواهد گرفت.

بلام‌کمپ به اسکای موویز گفت: "من می‌خواهم که این فیلم جدید، به معنای واقعی کلمه حسی مانند خواهر و یا برادر واقعی فیلم «بیگانه‌ها» داشته باشد. به همین دلیل ترتیب فیلم‌ها این گونه خواهد بود: اول «بیگانه»، سپس «بیگانه‌ها» و بعد هم این فیلم جدید."

سیگورنی ویور، که نقش قدیمی خود در این مجموعه‌ها را در فیلم جدید نیز تکرار خواهد کرد، می‌گوید که به نظر او بلام‌کمپ انتخاب مناسبی برای اتمام حماسه مجموعه بیگانه است. او گفت: "اینکه دوباره بتوانم شخصیت ریپلی را در فضا به تصویر بکشم و پایانی مناسب برای داستانی فوق العاده رقم بزنم، برای من بسیار خوشحال کننده است."

فیلم‌های «بیگانه 3» که آغاز حرفه کارگردانی دیوید فینچر بود و «بیگانه: رستاخیز» که ژان پیِر ژونه آن را کارگردانی کرد و جاس ویدون فیلمنامه آن را نوشت، هیچگاه به مذاق طرفداران این مجموعه علمی تخیلی خوش نیامدند. اولین فیلم این مجموعه، «بیگانه»(1979) توسط ریدلی اسکات کارگردانی شد و فیلم بعدی آن، «بیگانه‌ها»(1986) توسط جیمز کامرون کارگردانی و به روی پرده سینماها رفت.
سیگورنی ویور و بلام‌کمپ، هر دو در فیلم جدید بلام‌کمپ که «چپی»(Chappie) نام دارد با هم همکاری می‌کنند. این فیلم ششم مارس اکران می‌شود و شارلتو کاپلی، دِو پتل و هیو جکمن در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

 

برگرفته از
بیگانه
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “«بیگانه» جدید، دو فیلم قبلی را نادیده می‌گیرد”