حضور هریسون فورد در دنباله فیلم «Blade Runner»

نویسنده:

۰۹:۰۳:۲۷

به گزارش رسانه‌ها، دنیس ویلِنووُ در حال مذاکره برای بر عهده گرفتن کارگردانی فیلم جدید مجموعه علمی-تخیلی «بلید رانر» است. ریدلی اسکات که اولین فیلم «بلید رانر» را کارگردانی کرده، تهیه کنندگی فیلم جدید را بر عهده گرفته است.

هیچ جزییاتی از داستان فیلم جدید منتشر نشده و دست‌اندرکاران داستان فیلم را کاملا مخفی نگه داشته‌اند، اما گفته می‌شود که داستان این فیلم «دهه‌ها» بعد از فیلم سال 1982 که فضایی نئو-نوآر داشت و وقایع آن در لس آنجلس سال 2019 اتفاق می‌افتاد، روایت می‌شود.

در اولین فیلم «بلید رانر» ریک دکارد که یک افسر پلیس است، تلاش می‌کند تا چهار انسان شبیه سازی شده را که یک سفینه فضایی را می‌دزدند تا به زمین سفر کرده و خالق خود را ملاقات کنند، پیدا کرده و از بین ببرد. تهیه کنندگان این فیلم می‌گویند: "ما از اینکه هریسون فورد و دنیس ویلنووُ -که خود را به عنوان استعدادی استثنایی ثابت کرده-در این سفر به ما می‌پسوندند بسیار مفتخریم. همپتون فرنچر و مایکل گرین(نویسندگان فیلم) به همراه ریدلی اسکات، دنباله‌ای بی همتا و فوق‌العاده را برای یکی از بهترین فیلم‌های علمی تخیلی که در تاریخ سینما ساخته شده، رقم زده‌اند و ما از داشتن چنین تیم شگفت انگیزی در کنار خود بسیار خوشحالیم."

ریدلی اسکات دسامبر گذشته در مصاحبه‌ای گفت که هنگامی که فیلمنامه را برای هریسون فورد فرستاده و او آن را خوانده است، به هیجان آمده و اشاره کرده که این فیلم‌نامه «بهترین چیزی است که او تا به حال خوانده است.»

فیلم بعدی که هریسون فورد در آن بازی می‌کند، قسمت هفتم جنگ ستارگان «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» به کارگردانی جی.جی. آبرامز است که او باری دیگر در نقش «هان سولو» دیده می‌شود.

برگرفته از
Blade Runner
لینک کوتاه

دیدگاه