اولین تصاویر از تغییرات پژو ۲۰۸ مدل ۲۰۱۵

نویسنده:

۰۹:۰۴:۴۹

تغییرات در بیرون اتومبیل آغاز می‌شوند. گریل عریض‌تر شده و سپر جلو با سپری که خشمگین‌تر به نظر می‌رسد، جایگزین شده است. همچنین چراغ‌های مه شکن اریبی در جلو به چشم می‌خورد. طراحان پژو، مدل‌های Active چراغ‌های جلو را از طریق برجستگی‌های جدید مشکی‌رنگ در پشت شیشه و به‌کارگیری کروم بیشتر، کمی پررنگ‌تر کرده‌اند.

این تغییرات در چراغ‌های پشت نیز وجود دارد که حالا از چراغ‌های LED اتومبیل ۳۰۸ فعلی الهام گرفته‌اند. یک سری طرح‌های جدید چرخ‌ها و آینه‌های درخشان‌تر نیز جزو تغییرات محسوب می‌شوند.
در داخل کابین، یک صفحه لمسی بزرگ، بهتر از صحبت با گوشی‌های هوشمند مختلف است. این صفحه لمسی حالا یک ویژگی MirrorScreen و تعداد زیادی اپلیکیشن جدید دارد.
استفاده از چرم در مدل‌های بالاتر، کمی بهتر از قبل شده است.

این اتومبیل حالا طبق استانداردهای آلاینده‌های Euro6 عمل می‌کند. شرکت پژو برآورد کرده مدل‌های خاصی از موتور دیزلی BlueHDi ۱٫۶ لیتری می‌تواند به ازای هر گالن ۹۴ مایل مسافت طی کند.
همچنین یک موتور بنزینی جدید نیز در این اتومبیل به کار گرفته خواهد شد. یک موتور ۱٫۲ لیتری توربو ۳ سیلندر PureTech که ۱۱۰ اسب بخار توان دارد. همچنین یک گزینه گیربکس ۶ دنده‌اتوماتیک جدید نیز وجود دارد.

یک مدل جدید GT Line نیز ارائه خواهد شد که شبیه 208 GTi طراحی شده؛ اما قیمت و سرعت کمتری دارد. این اتومبیل بیشتر از ۲۰۸ استاندارد ظاهر مسابقه‌ای دارد. چرخ‌های آلیاژی ۱۷ اینچی و بخش‌های قرمزرنگ گریل به همراه صندلی‌های اسپرت، پدال‌های آلومینیومی و بخش‌های دیگر کابین باعث می‌شوند که این اتومبیل، مسابقه‌ای‌تر به نظر برسد.

شرکت پژو تصمیم گرفته تا مدل سی‌ام GTi بماند. حالا بخش Peugeot Sport این مدل سی‌ام را 208 GTi می‌نامد. متأسفانه نیمی از این اتومبیل همچنان به رنگ قرمز و نیم دیگر به رنگ مشکی است. 

 
برگرفته از
Peugeot 208
لینک کوتاه

دیدگاه