حضور نوآوری‌های تلفن همراه ایران در کنگره جهانی موبایل

نویسنده:

۰۶:۴۵:۳۳

به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح امروز(دوشنبه 11 اسفندماه) کنگره جهانی موبایل (MWC 2015) که «غرفه نوآوری موبایل ایران» نیز در بخش نمایشگاهی آن حضور دارد، آغاز به کار کرد.

در کنگره امسال، به همت وزارت ارتباطات و همراه اول، برای اولین بار چند شرکت ایرانی در غرفه «نوآوری موبایل ایران» (IRAN Mobile Innovation)، آخرین دستاوردهای خود را در حوزه تلفن همراه در معرض دید بازدید کنندگانی از سراسر جهان قرار می دهند.

غرفه نوآوری موبایل ایران، با نظارت و مدیریت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و حمایت مالی و اجرایی همراه اول تدارک دیده شده است.
در این غرفه، شرکت های «نقش اول کیفیت» ارائه دهنده خدمات مدیریت شده مخابراتی، «به‌پرداز جهان» تولید کننده نرم افزارهای سفارش مشتری در حوزه تلفن همراه و «جیرینگ» ارائه دهنده خدمات مالی همراه و شرکت های «مپفا» و «مکتب خونه» ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده، که همگی از شرکت های همکار اپراتورهای تلفن همراه کشور هستند، آخرین نوآوری ها و دستاوردهای خود را در حوزه تلفن همراه به بازدید کنندگان بین المللی این نمایشگاه عرضه می دارند.

دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به دعوت رسمی رئیس انجمن جهانی موبایل وارد بارسلون شده است، علاوه بر بازدید از آخرین دستاوردهای تلفن همراه و افتتاح غرفه «نوآوری موبایل ایران»، در حاشیه این رویداد مهم با برخی وزرای ارتباطات کشورهای حاضر در کنگره دیدار و ملاقات های دو جانبه خواهد داشت.

کنگره جهانی موبایل که بزرگترین نمایشگاه صنعت موبایل در جهان است، امسال از 11 تا 14 اسفندماه (2 تا 5 مارس) با حضور 1900 شرکت از 37 کشور در 98000 متر مربع فضای نمایشگاهی در بارسلون اسپانیا برگزار می شود. در این کنگره جهانی 90 هزار کارشناس حرفه ای موبایل به ایجاد ارتباط، نمایش و تبادل ایده ها پرداخته و علاوه بر حضور در بخش نمایشگاهی، از سخنرانی‌های علمی کنفرانس‌ها و نشست های تخصصی نیز بهره مند می شوند.
 

 
برگرفته از
MWC 2015
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه