صداپیشگی ادی ردمین در فیلم «توماس قطار»

نویسنده:

۱۲:۴۴:۰۳

ادی ردمین که هفته گذشته برای بازی در نقش استیون هاوکینگ در فیلم «نظریه همه چیز» جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را از آن خود کرد، در نقش یک لوکوموتیو جدید به نام «رایان» در این فیلم انیمیشن صحبت می‌کند. این لوکوموتیو جدید شخصیتی با اعتماد به نفس و مغرور دارد و هنگامی که توماس قطار برای کار به خط دیگری فرستاده می‌شود جای او را می‌گیرد.

ردمین در مورد صداپیشگی این نقش می‌گوید: "وقتی این فرصت به من پیشنهاد شد، من سریعا آن را قبول کردم و خدای من! این کار بسیار سرگرم کننده بود! من هرگز به جای یک شحصیت کارتونی صحبت نکرده بودم و این کار برای من فوق العاده هیجان انگیز و شادی آور بود.»

از دیگر صداپیشگان این فیلم انیمیشن که «افسانده گنج گمشده سودور»( Sodor’s Legend of the Lost Treasure) نام دارد می‌توان به جان هرت که صداپیشگی «دریانورد جان» را برعهده دارد و جیمی کمپبل که به جای «اسکیف قایق» صحبت می‌کند اشاره کرد.

«افسانده گنج گمشده سودور» فیلم انیمیشنی 60 دقیقه‌ای است و دومین فیلم بلند از مجموعه «توماس قطار» است که امسال پخش می‌شود. فیلم 45 دقیقه‌ای «ماجراجویی آغاز می‌شود» در بهار امسال و «افسانده گنج گمشده سودور» در ماه سپتامبر بر روی دی.وی.دی منتشر خواهند شد.

«توماس قطار» نام کاراکتری تخیلی است که توسط «ویلبرت آدری» و پسرش کریستوفر در مجموعه کتاب‌های «راه آهن»(The Railroad Series) خلق شد. او به محبوب‌ترین شخصیت این مجموعه تبدیل شده و مجموعه تلویزیونی انیمیشنی نیز بر اساس این کتاب‌ها و این شخصیت ساخته شده است.

 

برگرفته از
ادی ردمین
لینک کوتاه

دیدگاه