[اعلامیه لوکس] لوکس برای بانوان

نویسنده:

۰۱:۴۵:۴۷

لوکس از برند‌هایی است که سال‌هاست محبوب بانوان ایران و سرتاسر جهان است. این برند از سال 1925 میلادی با معرفی اولین صابون آرایشی خود، همراهی ماندگاری را با بانوان آغاز نمود، تا به آن‌ها فرصت ‌دهد که با قیمتی مناسب، صاحب محصولاتِ زیباییِ خوش‌عطری باشند، که «هم‌تراز نمونه‌های گران‌قیمت فرانسوی» است. احساس زیبایی، با رسیدگی به پوست شروع می‌شود و راز زیبایی مشترک میان تمام بانوان برتر جهان است. محصولات زیبایی لوکس با رایحه‌هایی معطر که ساختة بهترین عطرسازان جهان است، اکنون در سراسر دنیا در دسترس همه است.

بانوان می‌خواهند احساس زیبایی کنند و این خواسته به لطف محصولات مراقبت از پوست لوکس، دست یافتنی است، چرا که مواد اولیة درجة یک و ترکیبات منحصر به ‌فرد لوکس، احساسات شگرفی را برمی‌انگیزند که سرآغاز تمام شگفتی هاست. صابون لوکس همیشه لطافت و نرمی بی‌نظیری به پوست شما می‌بخشد، با این وجود تلاش ما بر این است که حسی فراتر از آنچه از صابون یا شویندة بدن انتظار می‌رود، در اختیارتان بگذاریم و محصولاتی خلق کنیم که همه مایل باشند آن را به نمایش بگذارند، یا به دیگران هدیه کنند.


محصولات لوکس در ایران شامل طیف متنوعی از صابون، مایع دستشویی و شامپو بدن است. وفاداری مشتریان ما به این محصولات، به ما انگیزة بیشتری بخشید تا بخواهیم که همراهان‌مان را از فاصله‌ای نزدیک‌تر بشناسیم. به همین دلیل شرکت یونیلیور در سال 1393، جوایز ارزنده‌ای برای مشتریان وفادار لوکس در نظر گرفت و مرحلة اول قرعه کشی اهدای این جوایز، در 29 دی ماه انجام شد. در این مرحله 33 نفر به عنوان برندگان جوایز انتخاب شدند که از میان آن‌ها در مرحله نهایی این قرعه کشی هیجان انگیز که در تاریخ 7 اسفند ماه برگزار گردید، 3 نفر برندة 3 دستگاه تویوتا یاریس، و 30 نفر برندة 30 گوشی هوشمند گلکسی 5 اس شدند.

برگرفته از
لوکس
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه