«زمان ماجراجویی» به فیلم انیمیشن بلند تبدیل می‌شود!

نویسنده:

۰۱:۱۸:۲۶


«زمان ماجراجویی» توسط پندلتون وارد و در استودیو کارتون نتورک ساخته شده و داستان ماجراجویی‌های پسری 12 ساله به نام «فین» و بهترین دوست و سگش «جیک» است. این دو دوست تلاش می‌کنند تا سرزمین محبوبشان، سرزمین «اووو» را از دست خرابکاری‌های «آیس کینگ» که همیشه در جستجوی شاهزاده خانم «بابل‌گام» است، نجات دهند. این پروژه، توسط زوج موفق «کریس مک کِی» و «روی لی» تولید می‌شود.

کریس مک کی(یکی از تهیه کنندگان فیلم لگویی) به تازگی برای کارگردانی فیلم «بتمن لگویی» انتخاب شده و یکی از نابغه‌هایی است که در پروژه «روبات جوجه‌ای»(Chicken Robot) دست داشته است. روی لی تهیه کنندگی فیلم «بتمن لگویی» را برای شرکت وانر بر عهده گرفته و به همراه دن لین در فیلم انیمیشن محبوب «فیلم لگویی» به عنوان تهیه کننده همکاری کرده است. «فیلم لگویی» که با بودجه 69 میلیون دلاری ساخته شد، با فروش 468.7 میلیون دلار رکوردها را برای شرکت برادران وارنر شکست و به سرعت محبوبیت زیادی پیدا کرد. استودیو کارتون نتورک و پندلتون وارد(که در نوشتن فیلم نامه فیلم زمان ماجراجویی هم دست دارد) نیز در تهیه کنندگی فیلم بلند «زمان ماجراجویی» نقش خواهند داشت.

عوامل و تیم «فیلم لگویی» در ساخت فیلم بلند دیگری از مجموعه لگو، «نینجاگو» که تمی نینجایی دارد و بر اساس مجموعه دیگری از شبکه کارتون نتورک ساخته خواهد شد، کار می‌کنند. ادامه «فیلم لگویی» نیز هم اکنون در استودیو برادران وارنر در حال ساخت است.

 

برگرفته از
Adventure Time
لینک کوتاه

دیدگاه

1 دیدگاه برای “«زمان ماجراجویی» به فیلم انیمیشن بلند تبدیل می‌شود!”