سونی به دنبال کارگردانی تازه برای فیلم جدید «اسپایدرمن»

نویسنده:

۰۱:۳۴:۴۱


منابع آگاه می‌گویند که استودیو سونی پیکچرز به استخدام «درو گودارد» برای کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه فیلم جدید علاقه نشان داده و در مراحل اولیه برای مذاکره با این کارگردان است. به نظر می‌رسد که هر دو طرف به همکاری در این پروژه علاقه مندند.

درو گودارد کارگردانی فیلم فرعی اسپایدرمن «شش بدذات» (Sinister Six) را هم برعهده دارد و به نظر می‌رسد که شرکت سونی قصد دارد با با جلو بردن سرعت ساخت این پروژه، مجموعه‌های فیلم‌های اسپایدرمن را که اخیرا با اقبال کمی مواجه شده‌اند، از دردسر نجات دهد.

آنچنان که قبلا گزارش شد، سونی پیکچرز که حقوق ساخت فیلم‌های اسپایدرمن را از سال 1999 در اختیار دارد، با شرکت مارول(که دیسنی مالک آن است) به توافق رسیده تا نسخه‌ای جدید از این ابرقهرمان محبوب را به روی پرده سینما بیاورد و در اولین قدم، اسپایدرمن جدید در یک فیلم از کمپانی مارول ظاهر خواهد شد.

فیلم اسپایدرمن جدید مجموعه‌ای تازه را در دنیای فیلم‌های اسپایدرمن آغاز می‌کند و به فیلم‌های «اسپایدرمن شگفت انگیز» که اندرو گارفیلد ستاره آن بود، رابطه‌ای ندارد. استودیو سونی در حال حاضر به دنبال چهره‌ای جدید برای بازی در این نقش است و داستان این فیلم احتمالا در زمانی که پیتر پارکر یک دانش آموز دبیرستانی است خواهد گذشت. اکران فیلم جدید اسپایدر من که هنوز عنوانی ندارد برای تاریخ 28 جولای سال 2017 برنامه ریزی شده است.

درو گودارد اولین تجربه کارگردانی و نویسندگی خود را در سال 2012 و با فیلم ترسناک «کابینی در بیشنه»(The Cabin in the Woods) بدست آورد و در حال حاضر به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی مجموعه «Daredevil» شبکه نتفلیکس مشغول کار است. او همچنین نویسندگی فیلمنامه فیلم جدید ریدلی اسکات که «مریخی»(The Martian) نام دارد را بر عهده داشته است.

 

برگرفته از
درو گودارد
لینک کوتاه

دیدگاه