اتومبیل Passat برنده جایزه اتومبیل برتر سال ۲۰۱۵ شد

نویسنده:

۰۱:۳۸:۰۶

هیئت داوری ۵۸ مجله اتومبیل از ۲۲ کشور جهان از میان ۷ اتومبیل مختلف که شامل BMW 2-series Active Tourer، Citroen C4 Cactus، Ford Mondeo، Mercedes C-class، Nissan Qashqai، Renault Twingo و Passat بود، اتومبیل Passat از شرکت Volkswagen را به عنوان اتومبیل برتر سال ۲۰۱۵ برگزیدند.

هر داور ۲۵ امتیاز را در میان ۷ کاندید مذکور تقسیم کرد و در نهایت Passat با امتیاز کل ۳۴۰ رتبه اول را به دست آورد. این امتیاز تقریباً ۱۰۰ امتیاز با رتبه دوم یعنی Citroen C4 Cactus که ۲۴۸ امتیاز کسب کرده است، فاصله دارد. اتومبیل Mercedes C-class با ۲۲۱ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

مجله Carmagazine دو نماینده در هیئت داوری داشت که هر دو C4 cactus را به عنوان اتومبیل موردعلاقه خود انتخاب کردند و ۶ امتیاز به آن دادند. با این حال رویکرد اتومبیل سال از هیئت‌داوران خواست تا به جای انتخاب یک برنده، ۲۵ امتیاز را میان کاندیدها تقسیم کنند.

مهندسی کیفیت Passat در سطح بالایی قرار دارد. این اتومبیل کمی سبک‌تر از Mondeo است، کابین این اتومبیل حس متفاوتی دارد و فناوری‌های پیچیده به‌کاررفته در این اتومبیل عبارت‌اند از رانندگی خودکار در ترافیک، رانندگی خودکار به هنگام ناتوان شدن راننده، قطب‌نمای فعال و اولین دستیار ردیاب جهان. اگر فناوری و کیفیت Passat را با شاسی Mondeo ترکیب کنید، یک اتومبیل ایده‌آل به دست خواهید آورد.

شرکت Volkswagen امسال با فاصله زیادی از رقیبانش این عنوان را به دست آورد. پیروزی Passat سومین باری است که این شرکت برنده این عنوان می‌شود. بار اول در سال ۲۰۱۰ اتومبیل Polo و بار دوم، اتومبیل Golf در سال ۲۰۱۳ این عنوان را به خود اختصاص داده بودند.

 

برگرفته از
Passat
لینک کوتاه

دیدگاه