جسی آشر ستاره جدید فیلم «روز استقلال ۲»

نویسنده:

۰۸:۵۵:۴۴

از اکران فیلم «روز استقلال»(Independence Day)(محصول سال 1996) که فیلمی علمی تخیلی با بازی ویل اسمیت است و با بودجه 75میلیون دلاری به فروشی رویایی بیش از 800 میلیون دلار دست پیدا کرد، تقریبا 20 سال می‌گذرد. کارگردان فیلم اول «رولند امریش» کارگردانی دنباله این فیلم را هم بر عهده گرفته است.

تاریخ اکران «روز استقلال 2» برای 24 ژوئن سال 2016  برنامه‌ریزی شده است؛ درست 20 سال بعد از این که این فیلم در سینماها، در سوم جولای سال 1996 اکران شد. ویل اسمیت و بازی درخشان او در این فیلم پرفروش، باعث شد تا او خود را به عنوان بازیگری قابل به اثبات برساند و حرفه بازیگری خود را به مرحله بالاتری رساند.

جسی آشر هم اکنون مشغول بازی در مجموعه «Survivor's Remorse» شبکه «استارز» است که لبران جیمز تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. آشر در این مجموعه نقش «کَم کالاوِی» بازیکن بسکتبالی که بعد از امضای قرارداد در یک باشگاه بستکبال حرفه‌ای همراه خانواده‌اش به آتلانتا سفر می‌کند را بازی می‌کند. اولین فصل این مجموعه که در چهارم اکتبر سال گذشته پخش شد به سرعت به محبوبیت دست پیدا کرد و شبکه استارز فصل دوم این مجموعه را در اواخر سال جاری پخش خواهد کرد. از دیگر کارهای این بازیگر تلویزیونی که به سرعت در حال طی پله‌های موفقیت است می‌توان به « When the Game Stands Tall» و «Level Up»(شبکه کارتون نتورک) اشاره کرد.

 

برگرفته از
جسی آشر
لینک کوتاه