دن استیونز «دیو» فیلم «دیو و دلبر» خواهد شد

نویسنده:

۰۹:۱۷:۵۷


به گزارش هالیوود ریپورتر، اگر استیونز به این فیلم بپیوندد، در کنار اما واتسون که بازی در در نقش «دلبر» را بر عهده گرفته، ظاهر خواهد شد. لوک اونز نیز در این فیلم نقش شخصیت منفی داستان «گاستون» را بازی می‌کند. بیل کاندن کارگردانی این فیلم(که به نظر می‌رسد تمامی عوامل آن انگلیسی هستند) را بر عهده گرفته است.

اقتباس زنده «دلبر» یکی از برنامه‌های استودیو دیسنی برای بازسازی دوباره تعدادی از انیمیشن‌های کلاسیک این استودیو و بازگویی قرن بیست و یکمی و جدیدی از آن‌هاست. جدیدترین این فیلم‌ها «سیندرلا»(که در آن هم بازیگران اصلی-لیلی جیمز و ریچارد مدن-انگلیسی هستند) سیزدهم همین ماه اکران شده و از هم اکنون نقدهای مثبت زیادی را جذب کرده است. فیلم «ملفیسنت» با بازی آنجلینا جولی که سال گذشته اکران شد و اقتباس زنده‌ای از انیمیشن کلاسیک «زیبای خفته» بود، در گیشه‌های جهان به فروشی معادل 758.4 میلیون دلار دست پیدا کرد.

داستان «دیو و دلبر» که در اصل داستان پریانی فرانسوی است، روایت دختری جوان است که به جای پدر خود به اسارت موجودی دیو مانند در می‌آید و عاشق او که زمانی یک شاهزاده بوده می‌شود.
استودیو دیسنی اینکه آیا «دیو و دلبر» یک فیلم موزیکال خواهد بود یا نه را اعلام نکرده است، اما «اِما واتسون» در پستی در فیس بوک خود اشاره کرده که برای ایفای نقش دلبر کلاس‌های آواز را شروع می‌کند.

بازی در نقش «دیو» برای دن استیونز یک جهش بزرگ خواهد بود؛ او تا به حال در فیلمی چون «مهمان»(The Guest) فیلم هیجانی/ترسناک به کارگردانی آدام وینگارد بازی کرده و در نقش مکمل در فیلم‌‌هایی چون «شبی در موزه: راز مقبره» و «پیاده روی میان سنگ قبرها» ظاهر شده است.

 

برگرفته از
دن استیونز
لینک کوتاه

دیدگاه