رونمایی از هیوندای Tucson مدل ۲۰۱۶

نویسنده:

۰۱:۱۹:۳۷

طراحی مجدد اتومبیل Tucson که به عنوان یکی از قدیمی‌ترین اتومبیل‌های ساخت کارخانه هیوندای محسوب می‌شود، بایستی صورت می‌گرفت. در حال حاضر در نمایشگاه امسال Geneva Motor Show، شاهد سری جدیدی از این اتومبیل هستیم که آمادگی رقابت سخت در این بازار را دارد.

در حالی که آخرین نسل این اتومبیل از زبان طراحی Fluidic Sculpture مختص شرکت هیوندای بهره می‌برد، سری جدید این اتومبیل همانند اتومبیل کانسپت Intrado که سال گذشته معرفی شد، خطوطی تیزتر و خشن‌تر دارد. این اتومبیل دارای شیشه جلوی شش‌ضلعی و چراغ‌های بزرگی است که جلوی گلگیرها قرار گرفته است. کاپوت مسطح این اتومبیل، یادآور اتومبیل Santa Fe است و انتهای آن به دلیل شباهت در طراحی چراغ‌های عقب به اتومبیل Genesis شباهت دارد.

همچنین شاهد توجه زیادی به کابین این اتومبیل هستیم؛ اما باید گفت در سری قدیمی این اتومبیل نیز طراحی داخلی مناسبی وجود داشت. طراحی داخلی خاصی که ما از این اتومبیل در نمایشگاه مشاهده کردیم، شامل صندلی‌های چرم قرمز بسیار زیبایی است که تضاد دل‌نشینی را با داشبورد مشکی و جزئیات نقره‌ای ایجاد می‌کنند. تجهیزات درون کابین برخلاف اتومبیل جدید Sonata، بی‌آلایش، منطقی و قابل‌فهم هستند.


 
برگرفته از
Tucson 2016
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “رونمایی از هیوندای Tucson مدل ۲۰۱۶”
  1. اول از همه بنازمتـون با این سایتی که دارید.
    در ثانی من یه روزی که دور نیست یه ماشین شاسی بلند از هیوندا یا کیا میخرم.
    کی باشه اون روز . این خط این نشون . حالا چند سال دیگه میام همین نوشته خودم رو میخونم.
    خواهشا این سایت همچنان برپا باشه من یا بیام این جا ماتم بگیرم چون هیچی نشدم .
    یا بیام زیرش یه پیام بزارم :))