اتومبیل لوکس و خودران Gea

نویسنده:

۰۱:۵۸:۳۰

اتومبیل کانسپت Gea نشان می‌دهد دلیلی ندارد که مردم نتوانند با اتومبیل‌های خودران سریع و لوکس به مقصد برسند. این اتومبیل یک سدان لوکس کاملاً خودران است که یک موتور الکتریکی در هر چرخ آن تعبیه شده و ۷۶۴ اسب بخار قدرت دارد.

 شرکت Italdesign معتقد است اگر از این پس اتومبیل‌ها به راننده نیاز نخواهند داشت؛ بنابراین طراحی خودکار اتومبیل‌ها می‌تواند به کلی تغییر کند. طراحی داخلی و خارجی Gea دو احساس خیلی متفاوت در این باره به وجود می‌آورد.

بدنه خارجی آن با رنگ آبی پررنگی، رنگ‌آمیزی شده و هنگامی که سایه آن با شیشه‌های دودی‌اش ترکیب شود، باعث ایجاد یک تصور شوم و وحشتناک می‌شود. به لطف فناوری لیزر و LED شرکت آئودی، نورپردازی این اتومبیل کمتر از حد متوسط است. فلش‌های روشن دیگر از نوارهای کرومی کوچک این اتومبیل سرچشمه می‌گیرند. بخش‌های مهم این اتومبیل که زیاد به چشم می‌آیند، عبارت‌اند از ۶۰ پره چرخ و چرخ‌های ۲۶ اینچی.

قسمت داخل کابین Gea در مقایسه با قسمت خارجی آن بسیار جذاب‌تر است. شرکت Italdesign معتقد است تمرکز بر روی طراحی داخلی اتومبیل‌های خودران، آن را خاص‌تر می‌کند. راننده نیز می‌تواند این اتومبیل خودران را با یک رکاب باریک کنترل کند. زمانی که درب‌های آن باز می‌شود، نور قرمزرنگی بر روی زمین شبیه یک فرش قرمز مجازی دیده می‌شود. سرنشینان عقب می‌توانند تمام کارهای کنترل اتومبیل از جمله انتخاب از بین سه حالت مختلف رانندگی را انجام دهند. در حالت Business، چراغ‌های داخلی روشن می‌شوند و دو صفحه LED 19 اینچی در خدمت سرنشینان قرار می‌گیرد. حالت Wellness، به شما اجازه می‌دهد ورزش کنید. حالت Dream، نور چراغ‌ها را کاهش می‌دهد، شیشه‌ها را تیره‌تر می‌کند و صندلی سمت راست را به تختخواب تبدیل می‌نماید.

نگاهی به داخل و خارج Gea در نمایشگاه بیندازید و ببینید آیا شرکت Italdesign می‌تواند شما را برای به‌کارگیری اتومبیل‌های خودران لوکس در آینده متقاعد کند یا خیر.
 


 
برگرفته از
Gea
لینک کوتاه

دیدگاه