پرتره شکلاتی پرنس ویلیام!

نویسنده:

۱۲:۴۴:۱۱

این چیدمان خوشمزه ابعادی در حدود 3.5متر در 2.5متر دارد و توسط شرکت شکلات سازی توبلرون به مناسب اولین روز پدری که پرنس ویلیام تجربه می‌کند، به این هنرمند سفارش داده شده است. این اثر با استفاده از 16,075 قطعه مثلثی شکل شکلاتی توبلرون خلق شده و ویبووُ برای خلق سایه‌ها و روشنایی‌های تصویر، از شکلات‌های تلخ، شیری و معمولی توبلرون استفاده کرده است. او به دیلی میل می‌گوید: "تشخیص این که هر قطعه شکلات را باید کجا قرار داد تا تصویر پرتره بدست آمده قابل شناسایی باشد، بسیار سخت بود اما سخت‌تر از این کار، نخوردن شکلات‌ها هنگام کار بود!"

این پرتره عظیم بر اساس عکسی که از پرنس ویلیام و جرج کوچک سال گذشته و هنگام بازدیدی از باغ وحشس در استرالیا گرفته شد کار و برای خلق آن بیش از 100 ساعت وقت صرف شده است. اما این زمان نسبت به زمان صرف شده در دیگر کارهای ویبووُ مدت زمان کمی به نظر می‌رسد.

در سال 2014، او به مناسبت 450مین سالمرگ مایکل آنجلو هنرمند افسانه‌ای دوره رنسانس، بیش از 200 ساعت را خلق ساخت کپی اثر «خلق آدم» دیوارنگاره سقف سیستین، با استفاده از 1000 قطعه مارشمالو و نیم میلیارد دانه تزیینی کیک کرد. او ابتدا طرح اصلی را با مداد اجرا و سپس با فراستینگ‌های رنگی آن را پر کرده و مارشمالو و دانه‌های تزیینی را بر آن پاشیده است.

از دیگر آثار او می‌توان به کیکی بسیار واقع گرا و در اندازه طبیعی از یک نوزاد که در سال 2011 در موزه ویکتوریا و آلبرت نشان داده شد و کیکی در ابعاد واقعی از ملکه الیزابت، و پرتره‌ای از بیانسه ساخته شده از پاپ کیک‌های اورئو اشاره کرد.

 

برگرفته از
پرتره شکلاتی
لینک کوتاه