Gearbox: ما می‌خواهیم نسخه دیگری از سری Brothers in Arms بسازیم

نویسنده:

۱۲:۲۷:۳۲

Neumann درباره Baker، شخصیت اصلی این سری، گفت:"خیلی از مردم سری Brothers in Arms و قهرمان آن، گروهبان Matt Baker، را بسیار دوست دارند. مشخص است که ما هیچ‌گاه این سری را به اتمام نرساندیم. ما همیشه گفته‌ایم که می‌‌خواهیم دوباره به سراغ این فرانچایز برویم."

البته Neumann صبحتی از اینکه نسخه‌ای از Brothers in Arms در حال ساخت باشد، به میان نیاورد. او گفت:"ما در حال حاضر چیزی برای معرفی نداریم. من بدون شک الان نمی‌تونم چیزی را تایید کنم."
توضیحات Neumann در مورد این بازی در اصل جوابی به نظرات و صحبت‌های Troy Baker، صداگذار معروف بازی‌هایی چون Bioshock Infinite، در همین مراسم بود. Baker از تجربه کار بر روی سری Tales from the Borderlands سخن می‌گفت که در نهایت صحبت‌هایش به سری جنگی Brothers in Arms ختم شد.

Baker در این باره گفت:"گروهبان Matt Baker اولین کاراکتری بود که من صداگذاری آن را به عهده گرفتم و عنوان یک گیمر و هنرپیشه، همیشه دلم می‌خواست تا بتوانم بار دیگر در نقش این کاراکتر قرار بگیرم."

در جشنواره E3 سال 2011، استودیو Gearbox و کمپانی یوبی‌سافت عنوان Brothers in Arms: Furious 4 را معرفی کردند، عنوانی چندنفره مربوط به زمان جنگ جهانی دوم که گیمر‌ها را به همکاری برای نابودی و از بین بردن هیلتر دعوت می‌کرد. انتشار این بازی در ابتدا به تعویق افتاد و سپس Gearbox اعلام کرد که نام این بازی به طور کامل عوض شده و دیگر نسخه‌ای از سری Brother in Arms نخواهد بود.

Pitchford در همان زمان توضیح داد:"ما عاشق Brothers in Arms هستیم. مسئله دیگر این است که نسخه جدید این سری باید به اصول آن پای‌بند باشد. بار دیگر، ما هنوز نسخه از این بازی را تایید نکرده‌ایم، اما من بابت آینده این سری بسیار هیجان‌زده هستم. در زمان مناسب ما نسخه جدید این سری را معرفی خواهیم کرد."
Brothers in Arms: Hell’s Highway آخرین نسخه این سری بود که در سال 2008 منتشر و با استقبال خوب منتقدین و گیمر‌ها مواجه شد.

نظر شما در مورد نسخه‌ای جدید از سری قدیمی Brothers in Arms چیست؟ آیا نسخه جدید این سری در صورت انتشار، توانایی رقابت با عناوین شوتر و جنگی حال حاضر چون Call of Duty را دارد؟
 

 

برگرفته از
Brothers in Arms
لینک کوتاه

دیدگاه