[اعلامیه ایرانسل] برای نخستین بار در ایران و در ایام نوروز

نویسنده:

۰۳:۴۲:۱۹


شرکت بیمه ایران در یک همکاری بین بخشی با ایرانسل، اقدام به راهاندازی بستری برای انتخاب وفعال سازی پوشش بیمهای تمامی اقشار جامعه از طریق تلفن همراه کرد
 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، براساس این طرح که برای اولین بار در ایران به مرحله اجرا گذاشته شده، تمامی مشترکان سیمکارتهای ایرانسل میتوانند در نوروز امسال تنها با پرداخت 1820 تومان که شامل هزینه بیمهنامه و هزینه تراکنش میباشد، بیمهنامه حوادث نوروزی را برای خود و هریک از مشترکان ایرانسلی و غیرایرانسلی فعال کنند.

بر اساس این گزارش، فعالسازی نخستین سرویس مشترک صنعتهای بیمه و مخابرات کشور، تا 5 فروردین 1394 با شمارهگیری کد دستوری ویژه *999#  امکانپذیر است و بیمهشدگان در هنگام بروز هرگونه حادثه از 100 میلیون ریال پوشش بیمهای برخوردار خواهند بود. پس از انجام تراکنش موفق توسط کارت های عضو شبکه شتاب، بیمه نامه صادر شده و این امر از طریق پیامک به اطلاع مشترک میرسد.

همچنین در صورت خرید بیمهنامه، قبل از تاریخ 25 اسفند 1393، تاریخ شروع آن از 25 اسفندماه 93 محاسبه شده و تا 25 فروردین 94 معتبر خواهد بود و اگر پس از این تاریخ، یعنی در بازه زمانی 25 اسفند 1393 تا پنجم فروردین 1394 برای خرید بیمهنامه اقدام شود، تاریخ شروع آن معادل روز خرید و تاریخ پایان آن 25 فروردین 94 خواهد بود
برای هر کد ملی امکان صدور تنها یک بیمهنامه وجود خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت ایرانسل در مراسم امضای تفاهم نامه با بیمه ایران که با حضور اعضای هیئت مدیره بیمه ایران برگزار شده، ابراز امیدواری کرد امضای این تفاهمنامه، فتح بابی در ارائه سرویسهای بیمهای باشد و در سال جدید با توجه به عرضه سرویسهای باند پهن ایرانسل، بتوانیم خدمات جدیدی را ارائه کنیم.
علیرضا قلمبر دزفولی افزود: این سرویس بدون محدودیت جغرافیایی و با پوشش ملی شبکه ایرانسل ارائه میشود و حاصل تلاش تیم مشترک بین ایرانسل و بیمه ایران برای عرضه خدمات جدید است.

همچنین محمد حیدری عضو هیأت مدیره و معاون فنی بیمه ایران نیز در این مراسم، با بیان اینکه این سرویس با هدف دسترسی آسان به خدمات بیمهای راهاندازی شده است به مشترکان ایرانسل توصیه کرد این بیمهنامه را به عنوان هدیه نوروزی به اعضای خانواده خود هدیه دهند.

متقاضیان این بیمه میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز پاسخگویی بیمه ایران از طریق شماره 09668 تماس بگیرند و یا به وبسایت این شرکت به نشانی iraninsurance.ir مراجعه کنند.
 

برگرفته از
ایرانسل
لینک کوتاه

دیدگاه