[اعلامیه سامسونگ] ساندبار سری ۳ سامسونگ، بهترین گزینه برای اتاق شخصی یا کار افراد

نویسنده:

۰۴:۵۴:۰۴

 
شرکت سامسونگ الکترونیکس از معتبرترین برندهایی است که سیستم‌های صوتی با قابلیت پخش صدا به صورت بی‌سیم و از طریق بلوتوث را در چهار رده محصولی و با نام ‌ساندبار (Soundbar) به بازار ایران معرفی کرده است.

در میان چهار مدل ساندباری که سامسونگ به بازار معرفی کرده، رده ارزان قیمت محصول (HW-H360) گزینه مناسبی برای اتاق شخصی و کار افراد است. این محصول، امکان پخش موسیقی به صورت بی‌سیم و از طریق بلوتوث را فراهم می‌کند. پورت USB نیز امکان دیگری است که در صورت تمایل به پخش موسیقی از روی حافظه خارجی یا فلش، برای کاربر در نظر گرفته‌شده است.

از دیگر ویژگی‌های اصلی این محصول می‌توان به پخش صدای تلویزیون به صورت بی‌سیم اشاره کرد. خروجی صدای ساندبار سری سه، با 120 وات قدرت، صدایی بهتر و رساتر از صدای تلویزیون‌های رده ارزان قیمت و میانی، در خدمت کاربر قرار می‌دهد. ضمن اینکه وضوح صدا در ساندبار به مراتب بهتر از صدای تلویزیون است. 

ویژگی‌های جانبی مانند قابلیت نصب بر روی دیوار، روشن شدن با تلفن همراه، آمپلی‌فایر کریستالی و … در کنار قیمت مناسب ساندبار سری سه، خبر از ورود محصولی مناسب به بازار داده که پیش‌بینی می‌شود تقاضای خوبی داشته و محبوبیت قابل‌توجهی برای خود کسب کند.
 
برگرفته از
ساندبار
لینک کوتاه

دیدگاه