جود لا در نقش «پاپ جوان»

نویسنده:

۰۷:۴۱:۴۱

این مجموعه جدید تلویزیونی، در مورد یک پاپ آمریکایی است که به محافظه‌کارترین پاپی که واتیکان تا به حال به خود دیده، تبدیل می‌شود. چنین مجموعه‌ای در زمانی ساخته می‌شود که پاپ فعلی واتیکان و رهبر کاتولیک‌های جهان «پاپ فرانسیس» لقب روشن فکرترین پاپ سال‌های اخیر را گرفته است. فضای این مجموعه در آمریکا و واتیکان خواهد گذشت.

لورنزو میلی(Wildside) و ماریو جیانانی تهیه کنندگی مجموعه «پاپ جوان» را برعهده گرفته‌اند. این مجموعه به زبان انگلیسی تولید خواهد شد و به دنبال جذب مخاطبان جهانی است. شروع فیلمبرداری این مجموعه برای ماهجولای برنامه ریزی شده است. بع گزارش منابع، جود لا در حال مذاکره برای بازی در این مجموعه است اما حضور او هنوز قطعی نشده است.

جود لا بازیگر 42 ساله متولد لندن است و با بازی در نقش یک شخصیت آمریکایی غریب نیست؛ او تا به حال دو بار برای بازی در نقش یک شخصیت آمریکایی در فیلم‌های «کوهستان سرد»(Cold Mountain) و «آقای رپپلی با استعداد»(The Talented Mr. Ripley) نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. از دیگر فیلم‌های او می‌توان به «هوگو»، «شرلوک هلمز»، «آناکارنینا» و «هتل بزرگ بوداپست» اشاره کرد.

 

برگرفته از
جود لا
لینک کوتاه

دیدگاه