لئوناردو دی‌کاپریو هم از اینستاگرام آثار هنری می‌خرد

نویسنده:

۰۷:۴۴:۱۶

گالری پولسن که در کپنهاگ واقع شده، عکسی از اینستالیشن جدیدی در غرفه خود در نمایشگاه پالس نیویورک در اکانت اینستاگرام خود منتشر کرده است. این اثر که «ناشلاس» نام دارد و توسط «ژان-پیِر روی» هنرمند بروکلین نشین با الهام از فضای علمی-تخیلی خلق شده، چشم لئوناردو دی کاپریو، هنرپیشه هالیوودی را گرفته است.

یکی از مسئولان این گالری فروش این اثر را تأیید کرده و می‌گوید: "لئوناردو این اثر را در اینستاگرام دید و آن را با تماس تلفنی خرید." این شخص همچنین اشاره کرد که این تابلو اثری تفکر برانگیز است که در نمایی زیبا قرار گرفته است.

به گفته هنرمند، آثار او معمولا مربوط به فضای علمی تخیلی و فرا-آخرالزمانی هستند. او اینگونه توضیح می‌دهد که آثار قبلی او معمولا بر روی پدیده‌های نوری و اتفاقات عظیمی که بیننده را در لحظه میخکوب می‌کند تمرکز داشته‌اند؛ مانند لحظه‌ای که دنیای طبیعیت قدرت‌های غریب خود را در صحنه‌هایی زیبا به ما می‌نمایاند و ما را به تفکر وا می‌دارد.

گفته می‌شود لئوناردو دی کاپریو مجموعه‌ای از آثار هنری هنرمندانی از اسکار موزیلو گرفته تا سالوادور دالی دارد. همچنین این هنرمند، مراسم بیشماری را برای جذب کمک مالی برای بنیاد هنری خود برگزار کرده است.
 

برگرفته از
آثار هنری
لینک کوتاه

دیدگاه