در آینده صبحانه پنکیکی این‌گونه آماده می‌شود

نویسنده:

۰۴:۴۳:۲۰

یک پرینتر مکانیکی پنکیک به نام PancakeBot که چند ماه پیش سروصدای زیادی در اینترنت به پا کرد، حالا در سایت Kickstarter آماده دریافت پیش سفارش است. آخرین بار، یک سال پیش در مورد این دستگاه اخباری منتشر شده بود؛ اما حالا سازنده این دستگاه، با یک دستگاه جدید و بهبودیافته که آماده تولید است، برگشته است.

دستگاه PancakeBot 2.0 یک سری تغییرات مثبت داشته که مهم‌ترین آن‌ها، مطمئناً اپلیکیشن نرم‌افزاری است که به همراه این دستگاه ارائه می‌شود. برای این که بتوانید طراحی پنکیک خود را انجام دهید، می‌توانید یا با دست این کار را انجام دهید یا یک تصویر آپلود کنید و خطوط دور آن را بکشید. برنامه دستگاه هر خطی را که شما با موس بکشید، دنبال کرده و آن را با خمیر پنکیک روی ماهیتاوه می‌کشد؛ به عبارت دیگر لازم نیست که با برنامه اتوکد آشنا باشید تا بتوانید یک پنکیک جالب طراحی نمایید.

محفظه خمیرریز این دستگاه نیز بهبود یافته و حالا دارای کنترل‌های داخلی است که به شما اجازه می‌دهد سرعت ریختن خمیر روی ماهیتاوه را تنظیم کنید. این قابلیت اهمیت زیادی دارد؛ زیرا شما می‌توانید دستگاه PancakeBot را طوری تنظیم کنید که خمیرهای مختلفی را که غلظت‌های متفاوتی دارند، استفاده کند. بدون وجود این کنترل‌ها شما مجبور هستید تا خمیر را هر بار دقیقاً یک‌جور درست کنید.

بهترین بخش ماجرا آنجاست که شما می‌توانید با قیمت ۱۸۰ دلار در Kickstarter‌ این دستگاه را به دست آورید. این پروژه از مرز بودجه ۵۰٬۰۰۰ دلاری گذشته، در نتیجه مطمئناً بدون هیچ مشکلی به مرحله تولید خواهد رسید. اولین نمونه‌های این دستگاه احتمالاً در ماه جولای عرضه خواهد شد.

 

برگرفته از
آینده
لینک کوتاه

دیدگاه