حضور کریستن استوارت و بروس ویلیس در فیلم جدید وودی آلن

نویسنده:

۱۲:۴۱:۲۰


به گزارش رسانه‌ها هنوز هیچ جزییاتی در مورد داستان فیلم جدید وودی آلن و یا حتی نام آن منتشر نشده است، اما این سه بازیگر بسیار متفاوت برای بازی در این فیلم قرارداد امضا کرده‌اند. سایت خبری ددلاین برای اولین بار این گزارش را منتشر کرده و دفتر وودی آلن نیز این خبر را تأیید کرده است.
این اولین باری خواهد بود که کریستن استوارت و بروس ویلیس با وودی آلن همکاری می‌کنند؛ اما جس آیزنبرگ(که با استوارت در فیلم «سرزمین ماجراها-Adventureland» همکاری کرده) در فیلم کمدی وودی آلن «به رم با عشق»(To Rome with Love) که در سال 2012  اکران شد بازی کرده است.

در دنیای هالیوود، بازی کردن در فیلم‌های وودی آلن افتخاری بزرگ محسوب می‌شود و بسیاری از بازیگران حتی بدون این که اطلاعات کافی در مورد نقش خود داشته باشند، برای بازی در فیلم‌های او قرارداد امضا می‌کنند. کوین اسپیسی، چندی پیش در مصاحبه‌ای گفت که او علاقه بسیاری به همکاری با وودی آلن دارد و به همین دلیل، برای او اشتراک رایگان شبکه نتفلیکس را فرستاده تا مجموعه «House of Cards» با بازی او را تماشا کند.

کریستن استوارت که با بازی در فیلم‌های مجموعه «توایلایت» به شهرت رسید، در سال‌های اخیر برای بازی خود مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. او اولین بازیگر آمریکایی است که موفق به دریافت جایزه سزار(معادل جوایز اسکار در فرانسه) شده است. او این جایزه را ماه گذشته برای بازی در فیلم «ابرهای سیلز ماریا»(Clouds of Sils Maria) دریافت کرد. این فیلم که ژولیت بینوش هم در آن به ایفای نقش می‌پردازد، در جشنواره کن امسال نقدهای جنجال برانگیزی را به همراه داشت.

چندی پیش هم اعلام شد که وودی آلن کارگردان 79 ساله که تا به حال بیش از 40 فیلم ساخته است، برای اولین بار یک مجموعه تلویزیونی را برای آمازون کارگردانی خواهد کرد. جدیدترین فیلم او که «مرد غیرمنطقی»(Irrational Man) نام دارد در ماه جولای اکران خواهد شد و اما استون و جاکین فینیکس در آن بازی می‌کنند.
 

برگرفته از
فیلم جدید وودی آلن
لینک کوتاه

دیدگاه