امکان شخصی‌سازی ساعت هوشمند Moto 360 توسط سرویس Moto Maker

نویسنده:

۰۵:۰۸:۱۶

 
با مراجعه به سرویس آنلاین Moto Maker  که در واقع مرکز شخصی‌سازی سخت‌افزاهای موتورولا است، می‌توانید ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ را طبق نظر خود (و احتمالا همخوان با تم اسمارت فون موتورولا و دیگر وسایل شخصی‌تان) طراحی نموده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
 
در این سرویس می توانید سه قاب فلزی تیره، فلزی روشن یا طلایی زرد-پرتقالی را انتخاب کنید. همچنین ۹ بند مختلف از جنس فلز و چرم هم در معرض انتخاب شما قرار دارند. از ماه فوریه مشخص شده بود که موتورولا قصد دارد سرویسهای شخصی‌سازی موتو-میکر را در میان ساعت‌های هوشمند هم گسترش دهد. این سرویس از سال ۲۰۱۳ برای اسمارت‌فونهای موتو ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.
 
از نظر قیمت هم در میان خدمات شخصی سازی موتو ۳۶۰، بندهای چرمی از همه ارزانتر هستند. در حالی که سه بند فلزی در اندازه های مختلف (از جمله بند پیش‌فرض خود موتو ۳۶۰) مابین ۵۰ تا ۲۵۰ دلار قیمت دارند. قاب زرد طلایی هم برای این ساعت باعث اضافه شدن هزینه ۳۰ دلاری می‌گردد.  زیرا همیشه مد و زیبایی با هزینه همراه بوده است.  همچنین موتورولا ۱۱ ظاهر مختلف را برای صفحه ساعت برنامه ریزی کرده که از طریق گوگل پلی قابل دریافت هستند
  

شما چه طرح ساعت هوشمندی را می‌پسندید؟
 
 

 

برگرفته از
Moto 360
لینک کوتاه

دیدگاه