حضور تام هنکس و بن فاستر در «دوزخ»

نویسنده:

۱۲:۳۲:۱۳

فیلم دوزخ بر اساس کتاب «دوزخ» جدیدترین نوشته دن براون ساخته می‌شود و تام هنکس باری دیگر بازی در نقش رابرت لنگدن نشانه شناس را بر عهده گرفته و ران هوارد نیز در نقش رییس ظاهر می‌شود. فلیسیتی جونز، عمر سای و عرفان خان نیز از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

در کتاب دوزخ، لنگدن درگیر توطئه‌ای که در آن رها کردن طاعونی مرگبار بر اساس کتاب دوزخ دانته برنامه ریزی شده، می‌شود. کتاب دوزخ دانته داستان سفر او به دوزخ و نه طبقه آن است.

به گزارش رسانه‌ها بن فاستر، در نقش دانشمندی نابغه که علاقه شدیدی به کتاب دوزخ دانته دارد ظاهر خواهد شد. این دانشمند رویای حل کردن مشکل ازدیاد جمعیت جهان را با رها کردن ویروسی کشنده در آن، در سر می‌پروراند. آخرین فیلم بن فاستر، فیلم جنگی «بازمانده تنها»(Lone Survivor) به کارگردانی پیتر برگ است. او فیلم‌های زیادی در نوبت اکران دارد که از میان آن‌ها می‌توان به «Icon» که داستان زندگی لنس آرمسترانگ و کارگردانی استفن فریرز است، اشاره کرد. او در این فیلم در نقش اصلی ظاهر می‌شود.

فیلمبرداری فیلم دوزخ برای ماه آوریل برنامه ریزی شده و ران هوارد(یک ذهن زیبا-آپولو 14-فرشتگان و شیاطین) کارگردانی آن را بر عهده دارد.
 

برگرفته از
دوزخ
لینک کوتاه

دیدگاه