توسعه اولین اپلیکیشن‌های مالی منطبق با ساعت اپل

نویسنده:

۱۲:۵۹:۰۴

قرار است ساعت هوشمند اپل از ماه آینده به فروش برسد. اپلیکیشن شرکت Citiامکان استفاده از چک ها، سپرده ها و حساب های کارت های اعتباری را برای کاربران فراهم می کند و اطلاعاتی در مورد 5 تراکنش آخر را به کاربر نمایش می دهد و بعلاوه اطلاعیه ها و هشدارهای دریافت ها و پرداخت ها را نیز ارائه می کند.

سرویس PFM شرکت Mint نیز برای کاربران امکان نمایش و پیگیری ماهانه مخارج و اهداف مالی را فراهم کرده و به آنان امکان بروزرسانی این اطلاعات را می دهد.

تیم کوک، رئیس شرکت اپل نیز از رویداد رونمایی ساعت هوشمند اپل استفاده کرد تا بتواند بر نفوذ اپل پی بیفزاید. در حال حاضر 2500 بانک از سرویس اپل پی استفاده می کنند و نزدیک به 700 هزار مکان تجاری نیز از جمله 40 هزار ماشین های توزیع کوکاکولا پذیرش اپل پی را آغاز کرده اند.

این ساعت برای افرادی که آن را پیش خرید کرده اند، از 10 آوریل آماده و قابل استفاده قرار می گیرد. دارندگان این ساعت ها نیز به امکان جدیدی برای پرداخت با اپل پی دست می یابند. کاربران می توانند برای راه اندازی کارت های پرداخت در ساعت هوشمند، ابتدا اپلیکیشن ساعت را بر روی گوشی آیفون خود راه اندازی کنند و از جزئیات کارت خود عکس بگیرند. اولین کارتی که عکس آن ثبت شود، کارت پیش فرض محسوب می شود.

در هنگام خرید، کاربران می توانند با دوبار ضربه آهسته به صفحه ساعت هوشمند خود، کارت های خود را مشاهده کرده و کارت مورد نظر را انتخاب کنند سپس آن را در مقابل دستگاه های پایانه فروش غیر تماسی نگه دارند تا عمل پرداخت با موفقیت انجام شود.

برگرفته از
ساعت اپل
لینک کوتاه

دیدگاه