ساخت انیمیشن «Frozen 2» تأیید شد!

نویسنده:

۰۵:۳۷:۳۹

جان لسِتِر، مدیر اجرایی استودیوهای انیمیشن دیسنی این خبر را در جلسه سالانه سهام‌داران دیسنی در سان فرانسیسکو، کالیفرنیا اعلام کرد. «منجمد» در زمان اکران خود در نوامبر سال 2013، نزدیک به 1.3 میلیارد دلار فروش کرد و به پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینما بدل شد. محصولات مربوط به این انیمیشن نیز سود بسیاری نصیب این استودیو کرده‌اند.

انیمیشن «منجمد» با دریافت جایزه‌های اسکار بهترین انیمیشن بلند و بهترین آهنگ اوریجینال برای آهنگ «Let It Go»(با صدای ایندینا منزل) تحسین و اعتبار زیادی را نصیب خود کرده است. به گزارش هافینگتون پست، بازگشت «جاش گد» برای صداپیشگی «اولاف» آدم برفی با نمک این انیمیشن نیز تأیید شده است.

با این که هنوز هیچ جزییاتی در مورد تولید و تاریخ اکران انیمیشن جدید منتشر نشده، «باب آیگر» مدیر اجرایی دیسنی به رسانه‌ها گفته است که کریس باک و جنیفر لی کارگردانان انیمیشن «منجمد»، کارگردانی دنباله آن را هم بر عهده خواهند گرفت.

انیمیشن کوتاه جدید «منجمد» که «تب منجمد» نام دارد نیز آخر این هفته پیش از نمایش فیلم «سیندرلا» در سینماها اکران خواهد شد.
 

برگرفته از
Frozen 2
لینک کوتاه

دیدگاه

16 دیدگاه برای “ساخت انیمیشن «Frozen 2» تأیید شد!”
  1. Frozen یکی از بهترین انیمیشن های دنیا هست و من خیلی دوسش دارم اومید وارم هر چه زود تر Frozen 2 رو هم بسازن این بهترین انیمیشنیه که تاحالا دیدم

  2. خیلی السسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسا رو دددددددددددددددددددددددددددوووووووووووووووووووسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتت دارم

  3. بهترین انیمیشن موزیکالی هست که دیدم و اینکه بسیار زباست
    شخصیت های جالبی داشت مثل شخصیت های طنز (اسون،اولاف )
    درکل جالب بود