انتشار بازی اکشن Homefront: The Revolution تا سال ۲۰۱۶ به عقب افتاد

نویسنده:

۱۱:۴۹:۰۳

این عنوان که ادامه‌ای بر نسخه اول منتشر شده در سال 2011 است؛ در ابتدا انتظار می‌رفت تا سال جاری عرضه شود، اما حال انتشار این بازی برای پلتفورم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و PC تا سال 2016 میلادی به تعویق افتاده است.

اولین نسخه سری Homefront توسط THQ منتشر گردید، اما بعد از اینکه این شرکت دچار فروپاشی مالی شد، سازنده سری Crysis، استودیو Crytek، حق ساخت این بازی را با پرداخت 544 هزار دلار خریداری کرد. هر چند که خود Crytek نیز بعد از آن حق نشر بازی را به Deep Silver واگذار کرد، این شرکت نیز وظیفه ساخت The Revolution را به استودیو جدید خود یعنی Dambuster Studios محول کرده است.

Klemens Kundratitz، رئیس کل شرکت Deep Silver، درباره این تاخیر گفت:"ما داریم فرصت تبدیل Homefront: The Revolution به عنوانی پرفروش را در اختیار تیم سانده قرار می‌دهیم، و تغییر زمان انتشار بازی و عقب انداختن آن تا سال 2016 زمان مناسب برای تحقق این هدف را برای آن‌ها فراهم می‌کند. شما می‌توانید انتظار داشته باشید که اواخر امسال اطلاعات بیشتری از بازی بشنوید."
Dambuster Studios در ماه ژولای سال 2014(تیر-مرداد) در شهر ناتینگهام انگلستان تاسیس شد. این استودیو در حال حاضر 120 کارمند دارد که بیشتر آن‌ها از بخش انگلستان کمپانی Crytek که خود در گذشته با نام Free Radical Design شهرت داشت، به این استودیو پیوستند.

Kundratitz در ادامه توضیح داد:"ما هیجان‌زده هستیم از اینکه گرفتن حق ساخت این بازی توسط شرکت Deep Silver و کمک‌های Crytek این اجازه را داده است تا مراحل ساخت Homefront: The Revolution بدون کوچک‌ترین وقفه‌ای ادامه یابد. تیم سازنده این بازی اعتقاد دارد که ما در حال کار بر روی عنوانی واقعاً مخصوص هستیم."
داستان The Revolution در شهر فیلادلفیا ایالات متحده آمریکا جریان دارد. فیلادلفیا توسط نیرو‌های ارتشی کره شمالی به مدت 4 سال تصرف شده است. گیمر‌ها در بازی رهبری یک جنبش با تاکتیک‌های چریکی را بر عهده دارند تا به جنگ ارتش کره شمالی بروند.

این بازی دارای بخش تک نفره و همچنین بخش Co-op تا ظرفیت 4 نفر است. نسخه اول سری Homefront دارای بخش رقابتی چند نفره بود، اما هنوز مشخص نیست که The Revolution نیز این ویژگی را داشته باشد.
با وجود نمرات متوسط منتقدین بازی‌های ویدیویی، نسخه اول فرانچایز Homefront موفق به فروش بیش از یک میلیون و انتشار 2.4 میلیون نسخه گردید. THQ، ناشر سابق این بازی، در آن زمان گفت که از فروش بازی بسیار راضی بوده است. اما با این وجود استودیو سازنده نسخه اول بازی، Kaos Studios، برای همیشه تعطیل شد.

تصاویر منتشر شده از Homefront: The Revolution را در انتهای خبر می‌توانید مشاهده کنید.
  

برگرفته از
Homefront: The Revolution
لینک کوتاه

دیدگاه