هدفون‌های جواهرکاری شده D&G: گران‌ترین هدفون‌های جهان

نویسنده:

۰۴:۵۵:۴۱

مجموعه جدید پاییز/زمستان 2015 این خانه مد که از فرهنگ مادرسالاری ایتالیایی الهام گرفته شده و در هفته مد میلان نمایش داده شد، روز مادر را کمی زودتر جشن گرفت. اما این مجموعه نکته دیگری هم داشت و با نمایش هدفون‌هایی جدید، لذت گوش دادن به موسیقی را به مرحله‌ای دیگر برده است.

هدفون‌هایی که در این نمایش بر سر مدل‌های «D&G» قرار داشتند، همه از چرم ساخته شده و کاملا با جواهرات همیشگی این برند مانند مروارید، زنجیر‌های طلا و کریستال‌های سواروفسکی و مخمل پوشیده شده‌اند.

این هدفون‌ها تنها برای نمایش در کلکسیون لباس‌های «D&G» طراحی شده‌اند، اما شرکت فرندز 2 عدد از این هدفون‌های اورجینال برای فروش آنلاین قرار داده و آن‌ها برای پیش فروش و تحویل بین ماه‌های جولای و اکتبر عرضه شده‌اند.
این هدفون‌های لوکس با قیمت 7095 دلار، تقریبا 35برابر هدفون‌های محبوب شرکت فرندز و مدل «تیلور»(که قیمت آن‌ها 150 دلار است) قیمت دارند. این قیمت، حتی بسیار بیشتر از مقداریست که مشتریان برای یک کیف دستی D&G، که گران‌ترین آن‌ها 1000 دلار قیمت دارد، می‌پردازند. این دو هدفون اورجینال جواهرکاری شده، در دو رنگ  سبز و قرمز به فروش می‌رسند.

شرکت فرندز در سال 2006 توسط گروهی اسنوبوردباز حرفه‌ای تأسیس شد و طرح‌های مینیمالیستش به سرعت در دنیای مد محبوبیت پیدا کرد. با این حال این اولین باری نیست که هدفون‌های مجلل از نمایش‌های مد به کیسه‌های خرید راه پیدا کرده‌اند. فصل گذشته، شانل در کلکسیون پاییز/زمستان 2014 خود هدفون‌های چهل تکه دوزی شده‌ای را به نمایش گذاشت که به قیمت 5000 دلار به فروش رسیدند.

اما به نظر می‌رسد که هدفون‌های D&G، از لحاظ قیمت رتبه اول را از آن خود کنند و گران‌ترین هدفون‌های جهان نامیده شوند.

 

برگرفته از
D&G
لینک کوتاه