لیام نیسون: بازی در فیلم‌های اکشن را کنار می‌گذارم

نویسنده:

۰۶:۰۱:۵۵

لیام نیسون بازیگر 62 ساله ایرلندی، در دهه گذشته در فیلم‌های اکشنی چون «Run All Night»، « A Walk Among the Tombstones»، «Non-Stop»، «Taken»، «Taken 2» و «Taken 3» بازی کرده است، و بله، باید محدودیتی برای بازی کردن در نقش شخصیت‌های عصبانی که دنبال انقام هستند وجود داشته باشد!

او که در برنامه «صبح بخیر آمریکا» حضور پیدا کرده بود، در مورد برنامه‌هایش برای ترک این ژانر فیلم صحبت کرد و گفت: "اگر خدا مرا دوست داشته باشد و من سالم باشم، فکر می‌کنم در طی دو سال کار در ژانر اکشن را کنار بگذارم. در حال حاضر من از نظر کاری در موقعیت بسیار خوبی قرار دارم. بعد از موفقیت مجموعه فیلم‌های «Taken» هالیوود مرا جور دیگری می‌بیند. برای من تعدادی سناریوی فیلم‌های اکشن فرستاده می‌شود که عالی است و من شکایتی ندارم، اما فکر می‌کنم که برای هر چیزی حدی وجود دارد."

جدیدترین فیلم لیام نیسون «Run All Night» نام دارد که سیزدهم همین ماه اکران شد و او در آن در نقش هیتمنی را بازی می‌کند که تنها 24 ساعت برای نجات پسرش از چنگال یک رییس مافیا فرصت دارد. این فیلم توسط یوم کولت-سِرا کارگردانی شده و جوئل کینامن، اد هریس و جنسیس رودریگز در آن بازی می‌کنند.

 

برگرفته از
لیام نیسون
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “لیام نیسون: بازی در فیلم‌های اکشن را کنار می‌گذارم”