اولین تریلر «هتل ترانسیلوانیا ۲» منتشر شد!

نویسنده:

۱۲:۲۶:۵۹

«هتل ترانسیلوانیا 2» ادامه‌ای بر انیمیشن محبوب «هتل ترانسیلوانیا» است که سال 2012 ساخته شد و در آن آدام سندلر، اندی سمبرگ، سلنا گومز و کوین جیمز به صداپیشگی پرداخته‌اند.
در این تریلر با نمک، ما کنت دراکولا و گروهش(هیولای فرانکشتاین، مرد نامرئی، مومیایی و گرگینه) را می‌بینیم که می‌خواهند به نوه دراکولا، پرواز کردن را بیاموزند…اما همه چیز آن گونه که باید پیش نمی‌رود!

در خلاصه داستان فیلم آمده است: "همه چیز در هتل ترانسیلوانیا که حالا به جز هیولاها درهای خود را به مهمانان انسان هم باز کرده به خوبی پیش می‌رود اما کنت دراکولا نگران این است که دنیس، نوه نیمه-انسان/نیمه-خون آشامش هیچ نشانه‌ای از خون آشام بودن بروز نمی‌دهد! او و دوستانش برنامه‌ای ترتیب می‌دهند تا به دنیس کوچک راه و روش خون آشام بودن را بیاموزند و در این میان، پدر خشک و سنتی کنت دراکولا که ولاد نام دارد از آن‌ها بازدید می‌کند…اما او از این که نتیجه‌اش یک خون آشام اصیل نیست و درهای هتل به روی انسان‌ها باز شده است، اصلا و ابد خوشحال نیست!"

به اعضای ستارگان و صداپیشگان انیمیشن جدید، چهره‌های جدیدی نیز اضافه شده که از میان آن‌ها می‌توان به کیگان-مایکل کی و مل بروکس اشاره کرد. فیلمنامه «هتل ترنسیلوانیا 2» توسط آدام سندلر نوشته شده و گِندی تارتاکوفسکی بار دیگر مقام کارگردانی را به عهده گرفته است. «هتل ترنسیلوانیا 2» در پاییز امسال و تاریخ 25 سپتامبر در سینماها به نمایش در می‌آید.


 
برگرفته از
هتل ترانسیلوانیا ۲
لینک کوتاه

دیدگاه