فیلم جیمز باند از مقامات مکزیک ۲۰میلیون دلار دریافت می‌کند

نویسنده:

۰۴:۳۷:۵۰

به گزارش رسانه‌ها، فیلم جدید جیمز باند که «شبح» نام دارد، 20 میلیون دلار از دولت مکزیک دریافت خواهد کرد تا از این کشور نمایی مثبت ارائه دهد.
دست اندرکاران فیلم حداقل 14 میلیون(تا20 میلیون) دلار دریافت خواهند کرد تا فیلم‌نامه فیلم را بازنویسی کرده و در آن «ساختمان‌های مدرن مکزیکوسیتی» و تصویری مثبت از این کشور را به نمایش بگذارند.

به گزارش یکی از رسانه‌های آمریکایی، دولت مکزیک درخواست کرده که شخصیت منفی داستان مکزیکی نباشد. این کشور همچنین از شرکت‌های سونی پیکچرز و مترو گلدوین مه‌یر(تهیه کنندگان فیلم) درخواست کرده تا از بازیگری مکزیکی برای ایفای نقش مونث مقابل جیمز باند استفاده کنند که اوایل این هفته، حضور استفانی سیگمن بازیگر مکزیکی برای بازی در این نقش تأیید شد. استفانی سیگمن برای بازی در فیلم جنایی/هیجانی «خانم بالا»(Miss Bala) به کارگردانی جراردو نارانیو شناخته شده است.

به نظر می‌رسد که این استودیوها به مقامات مکزیکی اجازه داده تا در تصمیماتی راجع به انتخاب بازیگران و همچنین عقاید و شغل شخصیت‌های فیلم نیز دست داشته باشند. گفته می‌شود که این اطلاعات، در پی فاش شدن اطلاعات خصوصی و ای‌میل‌های رد و بدل شده بین کارکنان شرکت سونی پیکچرز بدست آمده است. در ماه نوامبر گذشته، شبکه کامپیوتری داخلی سونی پیکچرز مورد حمله سایبری قرار گرفت و بسیاری از اطلاعات سری این شرکت به صورت آنلاین منتشر شد.

فیلم جدید جیمز باند «شبح» در تاریخ 23 اکتبر امسال اکران می‌شود و دنیل کریگ، رالف فینس، لئا سیدوکس، بن ویشلاو و نائومی هریس در آن به ایفای نقش می‌پردازند.
 

برگرفته از
جیمز باند
لینک کوتاه

دیدگاه