کاهش وزن کادیلاک CT6

نویسنده:

۱۱:۳۸:۴۷

شرکت کادیلاک در کمپین تبلیغاتی جدید خود از شعار Dare Greatly به معنی جرئت زیاد استفاده کرده است. این دو کلمه نشان می‌دهند که این شرکت می‌خواهد برنامه‌های مهمی را اجرا کند. با توجه به وعده‌های شرکت کادیلاک، اتومبیل CT6 ظاهراً پیرو یک آرمان جدید خواهد بود. این اتومبیل که احتمالاً از موتورهای توربو شارژ شامل یک V8 توربو، یک مدل هیبریدی پلاگین و یک گروه آینه دید عقب برخوردار خواهد بود، مطمئناً نمونه‌ای از اتومبیل‌هایی است که از جدیدترین فناوری‌ها بهره‌ می‌برند. البته استفاده بیش‌ازحد از آلومینیوم در حوزه اتومبیل‌های لوکس، بسیار رایج شده و شرکت کادیلاک با ارائه جدیدترین محصول خود این موضوع را به اثبات می‌رساند.

برخلاف ظاهر سنگین این سدان، ۶۴ درصد از CT6 از آلومینیوم ساخته شده که این درصد، کل بخش خارجی آن را شامل می‌شود. شرکت کادیلاک ادعا می‌کند استفاده از آلومینیوم ۱۹۸ پوند از وزن این اتومبیل را کاهش داده است.

البته هنوز کمی استیل در CT6 به کار رفته که از نوع بسیار قوی محسوب می‌شود. مهندسین کادیلاک از استیل برای بخش‌های اطراف کابین و ستون B استفاده کردند تا ایمنی را افزایش دهند. همچنین طبق ادعای شرکت کادیلاک، از پنل‌های استیل در بخش‌های پایینی این سدان استفاده شده که این امر باعث می‌شود تا کابین سبک‌تر شده و زیاد به مواد صداگیر نیاز نداشته باشد.

‌زمان قبل از رونمایی عمومی CT6 از زمان معرفی این سدان در نمایشگاه New York Auto Show حدود یک سال پیش، فاصله زیادی داشت. پس از عرضه این اتومبیل در تاریخ ۳۱ مارس، بررسی اولیه در مورد کیفیت و عملکرد CT6 انجام خواهد گرفت.

 

برگرفته از
کادیلاک CT6
لینک کوتاه

دیدگاه