تاریخ اکران «دیو و دلبر» مشخص شد

نویسنده:

۰۵:۱۵:۴۸

کمپانی دیسنی در پی موفقیت اقتباس‌های زنده اش از انیمیشن‌های کلاسیک این استودیو، تصمیم به ساخت فیلم زنده «دیو و دلبر» هم گرفته و در این فیلم اما واتسون در نقش بل/دلبر و دن استیونز در نقش شاهزاده/دیو ظاهر خواهند شد. لوک اونز(هابیت) بازی در نقش شخصیت منفی گاستون را به عهده گرفته و اما تامپسون در نقش خانم پاتز(خدمتکاری که تبدیل به قوری چای شده بود) و کوین کلاین در نقش پدر بل، موریس بازی می‌کنند.

تولید این فیلم که صحنه‌های سی.جی و سه بعدی هم در آن وجود دارد، در ماه مه و در استودیو شفرتون لندن آغاز می‌شود. بیل کاندن کارگردانی این فیلم را بر عهده گرفته و استفن چبوسکی فیلمنامه آن را نوشته است. موسیقی فیلم نیز توسط آلن منکن که در سال 1991 جایزه اسکار را به خاطر این انیمیشن کلاسیک زیبا دریافت کرد، نوشتن موسیقی متن فیلم را برعهده دارد؛ گفته می‌شود علاوه بر آهنگ‌های اصلی و به یاد ماندنی این انیمیشن، آهنگ‌های جدیدی نیز که توسط منکن و تیم رایس نوشته شده، به فیلم زنده اضافه خواهند شد.

اقتباس جدید استودیو دیسنی از انیمیشن «سیندرلا» با بازی لیلی جیمز(داونتن اَبی)، ریچارد مدن(بازی تاج و تخت)، کیت بلنشت و هلنا بونهم کارتر، با فروش خانگی خوب 68 میلیون دلار، گیشه‌های سینمای آمریکا را از آن خود کرده است. از دیگر اقتباس‌های زنده‌ای که استودیو دیسنی در دست ساخت دارد، می‌توان به «کتاب جنگل»، «دامبو» و دنباله فیلم آلیس در سرزمین عجایب «آن سوی آینه» اشاره کرد.

 

برگرفته از
دیو و دلبر
لینک کوتاه

دیدگاه