تبلیغ اتومبیل جدید Sport Series مک‌لارن

نویسنده:

۰۷:۰۲:۲۹

اگر فکر می‌کنید شرکت‌های خودروسازی بزرگ مانند Volkswagen و General Motors پیشرفته‌ترین فناوری‌ها را در اتومبیل‌های خود به کار می‌برند، کافی است نگاهی به شرکت مک‌لارن بیندازید. این شرکت بریتانیایی که اتومبیل‌های فوق‌سریع می‌سازد، یک شاسی تک بدنه کربنی، یک موتور ۳٫۸ لیتری V8 توربو دوقلو با گیربکس ۷ دنده دو کلاجه برای اتومبیل MP4-12C به کار گرفت که در سال ۲۰۱۱ آن را عرضه کرد. این شرکت این اصول ساخت را به عنوان اساس تمام اتومبیل‌هایی که پس از آن ساخته، به کار گرفته است. اتومبیل جدید این شرکت، Sport Series است و این اولین باری است که ما به پنل بدنه این اتومبیل جدید به صورت آزاد و باز نگاه می‌کنیم.

مطمئناً چیز زیادی نمی‌توان در این تصویر تبلیغاتی دید؛ اما این تبلیغ بخش مهمی از این اتومبیل را به ما نشان می‌دهد. مهم‌ترین بخش پروفایل این اتومبیل، ورودی کناری آن است که شبیه لوگوی قبلی این شرکت به نظر می‌رسد. این لوگو در دهه ۱۹۷۰ استفاده می‌شد.

این اتومبیل همانند P1 و برخلاف اتومبیل‌های فوق‌سریع دیگر، آینه‌های بال‌مانند را به جای چارچوب پنجره، روی در ثابت کرده است و البته رنگ کل این اتومبیل نارنجی است. با این حال باید حدود چند هفته منتظر بمانیم تا مک‌لارن این اتومبیل جدید را در نمایشگاه New York Auto Show، رونمایی کند.
 

برگرفته از
مک‌لارن
لینک کوتاه

دیدگاه