اولین تریلر فیلم «پیکسل‌ها» منتشر شد!

نویسنده:

۰۹:۱۳:۱۷

در فیلم جدید کمپانی سونی که در تابستان امسال و بیست و چهارم جولای در سینماها به نمایش در می‌آید، آدام سندلر، جاش گد و پیتر دینکلج بازی می‌کنند. این سه مأموریت پیدا می‌کنند تا از زمین در مقابل گروهی از شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی دهه 80(پک-من، هزارپا و دانکی کونگ) که قصد تخریب زمین را دارند، محافظت کنند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: "بازی‌های ویدیویی در یک کپسول زمانی در سال 1982 به فضا فرستاده می‌شوند. اما هنگامی که بیگانه‌های فضایی به اشتباه تصور می‌کنند که این بازی‌ها یک اعلان جنگ هستند، نسخه‌ای واقعی از این بازی‌ها را ساخته و با آن‌ها به زمین حمله می‌کنند. رییس جمهور آمریکا(با بازی کوین جیمز) از دوست دوران کودکی خود(با بازی آدام سندلر) درخواست می‌کند تا گروهی از گیمرهای قدیمی را دور خود جمع کرده(جاش گد و پیتر دینکلج) و به مبارزه با این بازی‌های زنده شده بپردازند."

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به میشل موناگان اشاره کرد که در نقش سازنده اسلحه برای ارتش بازی می‌کند. کریس کلومبوس(هری پاتر-تنها در خانه-خانم دات‌فایر) کارگردانی این فیلم کمدی را بر عهده داشته و تیم هرلی و تیموتی داولینگ فیلم‌نامه آن را نوشته‌اند. فیلم «پیکسل‌ها» توسط آدام سندلر، کریس کلومبوس، مارک رادکلیف و آلن کاورت تهیه شده است.

پیکسل‌ها بر اساس فیلمی کوتاه از پاتریک جین که در سال 2010 منتشر شد، ساخته شده است. با هم تریلر این فیلم کمدی را می‌بینیم:
 


 
برگرفته از
پیکسل‌ها
لینک کوتاه