Dying Light رکورد‌های بازی Dead Island را شکست

نویسنده:

۱۲:۰۳:۵۳

با توجه به این آمار داده شده، Dying Light به گفته Techland به محبوب‌ترین عنوان ساخته شده در کل تاریخ این کمپانی تبدیل شده است.

Dying Light در حاضر رویه بهتری را نسبت به دیگر عناوین زامبی محور این کمپانی یعنی سری Dead Island در پیش گرفته است. اولین نسخه سری Dead Island در سال 2011 به بازار عرضه شد و در هفته اول انتشار خود یک میلیون و در سه ماه 3 میلیون نسخه فروخت(در صورتی که Dying Light در هفته اول عرضه خود توانست 1.2 میلیون نسخه بفروشد). حال بر طبق صحبت‌های Techland، بازی Dying Light در نصف این زمان توانسته به این رقم برسد.

Dying Light هنوز تا رسیدن به آمار و ارقام Dead Island فاصله دارد، هر چند که تا الان بیش از 5 میلیون نسخه از بازی به فروشگاه‌ها ارسال شده است.
در راستای این رکورد‌ها، Techland اطلاعاتی از بازی را به صورت اینفوگرافی منتشر کرده است. برای مثال گیمر‌ها تا به الان 1,250,000,000,0000 دلار(1.25 تریلیون دلار) پول داخل بازی جمع آوری کرده‌اند که این رقم تقریباً 16 برابر دارایی بیل گیتز، ثروتمند‌ترین فرد روی زمین، است.

این اینفوگرافی را در انتهای خبر می‌توانید مشاهده کنید.

از زمان عرضه بازی تا به الان، Techland محتویات رایگانی چون لباس‌ها و سلاح‌های اضافه را برای بازی عرضه کرده است. این استودیو همچنین برنامه‌ دارد تا ابزار ساخت ماد(Mod) را به نسخه کامپیوتری Dying Light اضافه کند. Techland همچنین وعده داده است در آینده، محتویات بیشتری از جمله نقشه‌های جدید، حالت‌ها و مراحل تازه‌ای را برای تمامی نسخه‌های بازی عرضه کند.
 

 

برگرفته از
Dying Light
لینک کوتاه

دیدگاه