جوزف گوردون-لویت هم به ماپت‌ها می‌پیوندد!

نویسنده:

۰۷:۳۶:۲۲

جوزف گوردون-لویت بازیگر 34 ساله که برای بازی در فیلم‌هایی چون «شواله سیاه برمی‌خیزد»، «لوپر» و «اینسپشن» شناخته می‌شود، با امضای این قرارداد به طرفداران برنامه تلویزیونی عروسکی «Fraggle Rock» امید دوباره‌ای داده است. تولید فیلم زنده‌ای بر اساس این مجموعه محبوب عروسکی دهه هشتادی برای نزدیک به یک دهه مورد بحث بوده و حالا وجود یک ستاره که در آن بازی کند و تهیه‌کنندگی آن را بر عهده بگیرد، جان تازه‌ای به این پروژه بخشیده است.

مجموعه تلویزیونی «Fraggle Rock» که ساخته «جیم هنسون» فقید است، ادامه‌ای بر ماجراهای ماپت‌های غارنشینی به نام «فرگل‌ها» و برخوردهایشان با غول‌های پشمالو(کورگ‌ها) و موجودات کوچولوی سبزرنگی به نام «دوزرها» است.

گوردون لویت می‌گوید: "اولین شخصیت‌های تلویزیونی که من عاشقشان شدم، مخلوقات جیم هنسون در برنامه‌های «خیابان سسامی» و «فرگل راک» بودند. شخصیت‌های جیم هنسون شما را می‌خندانند و باعث می‌شوند با آن‌ها آواز بخوانید، اما در واقع بسیار پیچیده، عاقل و چند لایه‌ای هم هستند. من همیشه عاشق کارهای او مانده‌ام و حتی وقتی که نوجوانی سرکش بودم هم به آن‌ها عشق می‌ورزیدم.»

جوزف گوردون-لویت در این فیلم با «لیزا هنسون» دختر جیم هنسون همکاری می‌کند تا با همکاری یکدیگر فیلمی خلق کنند که به گفته آنان «آن‌گونه که جیم دوست داشته» باشد. اما هنوز کارگردان و نویسنده‌ای برای این پروژه تعیین نشده است.

گوردون-لویت هم اکنون مشغول بازی در فیلم «اسنودن» به کارگردانی الیور استون است و در آن نقش افشاگر سازمان امنیت ملی آمریکا، ادوارد اسنودن را بازی می‌کند. فیلم بعدی که او در آن به ایفای نقش خواهد پرداخت، فیلم «پیاده‌روی»(The Walk) است که با الهام از داستان پیاده روی «فیلیپ پتیت» هنرمند معاصر میان برج‌های تجارت جهانی در دهه هفتاد، ساخته می‌شود.

 

برگرفته از
جوزف گوردون-لویت
لینک کوتاه

دیدگاه