رونمایی از مانیتور ۲۴ اینچی جدید Dell

نویسنده:

۰۸:۱۵:۱۴

این مانیتور داری رزولوشن Quad HD است و پوشش ۹۹ درصدی رنگ sRGB را دارد؛ به عبارت دیگر کاربران از هر زاویه‌ای که به مانیتور نگاه کنند، رنگ یکپارچه و یکدستی را خواهند دید.

 این مانیتور ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰، ۲۳٫۸ اینچ است. مانیتور جدید Dell دارای پورت‌های USB 2.0، VGA، DisplayPort 1.2 و HDMI 1.4 است تا هم به کامپیوترهای قدیمی و هم به کامپیوترهای جدید وصل شود. این مانیتور دارای یک سری تنظیمات فیزیکی است. این امر به کاربران اجازه می‌دهد تا آن را حول محور اصلی بچرخانند و شیب آن را تغییر دهند تا به بهترین تطبیق‌پذیری دست یابند.

شرکت Dell در وبلاگ انجمنی خود این‌گونه نوشت: «ما بر روی انطباق‌پذیری مانیتورهایی تمرکز کرده‌ایم که دارای رزولوشن بالا برای کاربردهای روزانه باشند. ما متوجه هستیم که رزولوشن بالا می‌تواند سودمندی یک کاربر را به میزان چشم‌گیری بهبود بخشد. هم کاربرانی که به تولید محتوا می‌پردازند و هم کاربرانی که تنها برای مشاهده تصاویر از این مانیتور بهره‌ می‌برند، از این تجربه لذت می‌برند. رزولوشن مانیتور از HD به Full HD و از Full HD به Quad HD و بیشتر، تأثیر مستقیمی روی تجربه کاربر از رایانش یا همان کاربرد کامپیوتر دارد؛ به ویژه زمانی که هر روز چندین ساعت در سر کار به مانیتور خود خیره می‌شوند».

قیمت این مانیتور ۲۴ اینچی Dell از ۳۶۹٫۹۹ دلار آغاز می‌شود و در پایان ماه آوریل ابتدا در چین ارائه خواهد شد. این محصول Dell در ماه مه در آمریکا عرضه خواهد شد.
این مانیتور، چندمین محصولی است که از آغاز سال ۲۰۱۵ به جمع محصولات دسته مانیتور شرکت Dell پیوسته است. در ژانویه ۲۰۱۵ شرکت Dell دو مانیتور چندرسانه‌ای معرفی کرد. این مانیتورها برای افراد حرفه‌ای که ساعت‌ها به مانیتور خیره می‌شوند، طراحی شده بود.

مانیتور منحنی UltraSharp 34 شرکت Dell به منظور ارائه تصویری واضح و شفاف طراحی شده بود که ۲۰ درصد بیشتر از دو مانیتور Full HD قبلی پیکسل داشت. مانیتور UltraShrap 27 5K شرکت Dell نیز افرادی را هدف قرار داده که بیشترین تراکم پیکسل ممکن را در یک صفحه‌نمایش ۲۷ اینچی می‌خواهند.

 

برگرفته از
Dell
لینک کوتاه

دیدگاه