«مولان» هم به فیلم زنده تبدیل می‌شود

نویسنده:

۰۸:۲۳:۱۱

مولان، داستان دختری که لباس پسرانه می‌پوشد و به یکی از بزرگ‌ترین قهرمانان چین تبدیل می‌شود، انیمیشن بعدی کلاسیک دیسنی است که به فیلم زنده تبدیل می‌شود.
به گزارش هالیوود ریپورتر، دیسنی فیلم‌نامه‌ای به قلم ایزابت مارتین و لارن هاینک را خریده است و جی.سی اسپینک و کریس بندر به عنوان تهیه‌کنندگان این پروژه معرفی شده‌اند.

اقتباس انیمیشنی داستان فولکلور چینی «هوآ مولان» که در سال ۱۹۹۸ اکران شد، داستان دختر جوانیست که از ترس از دست دادن پدر بیمارش در جنگ با امپراطوری هان، خود را به شکل یک پسر درآورده و به جای او به میدان جنگ می‌رود. مولان، به همراهی یک اژدهای مورد اعتماد به نام موشو(با صداپیشگی ادی مورفی)، موفق می‌شود تا چین را نجات دهد و به قهرمان ملی تبدیل شود.

این اخبار جدید در پی موفقیت بی نظیر دو اقتباس زنده دیگر دیسنی، «ملفیسنت»(اقتباسی از انیمیشن زیبای خفته با بازی آنجلینا جولی) و «سیندرلا»(با بازی لیلی جیمز و کارگردانی کنت برانا) اعلام شده است. «سیندرلا» همچنان در حال اکران است و در مدت ۳ هفته موفق به فروش ۳۰۵٫۶ میلیون پوند در سراسر جهان شده است.

مولان جدیدترین پروژه دیسنی است که در صف ساخت قرار گرفته است: «کتاب جنگل» با بازی بیل ماری در نقش بالو اواخر سال جاری اکران می‌شود و اما واتسون و دن استیونز برای بازی در نقش‌های بل و پرنس آدام در فیلم «دیو و دلبر» انتخاب شده‌اند. تیم برتون نیز کارگردانی اقتباس زنده «دامبو» را برعهده گرفته است.

 

برگرفته از
مولان
لینک کوتاه
up down

در ارتباط باشیم

کپی بخش یا کل مطلب از فوت و فن تنها با لینک به آن مطلب و درج نام فوت و فن امکان‌پذیر است.